Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kerti díszek ellen mit...

A kerti díszek ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Jó kutyatartóhoz haonlóan nap kétszer sétáltatom a kutyámat, de a kerti díszek dühödt ordítása után mindig megérmül szegény alig tudom továbbvinni arról a környékről. Szeret arra menni , de amióta megnőtt a számuk sajnos elég hangosak és rémisztőek lettek a kutyám csak áll bénultan.

#kutya #állatkínzás #kerti dísz #őrpótlék #düh és undor #proli kutyatartók
2021. nov. 20. 21:38
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
nme az ogy csak ugatnak akkor s ugatnak ha meglátnak egy embert vagy épp arra sétál valaki. Ez a dühöngve vadl ugatás ami csak a kutyák ellen van. OLYan mintha irigység lenne vagy nem tudom , de ha kutya vagy kutyás megy ara , őrült módon ugatnak
2021. nov. 20. 22:05
 12/34 anonim ***** válasza:
75%

Hát,azthiszem kutyás kérdés körben semmiképpen nem fogsz szellemírtókat és démon űzőket találni.

Durva egy környék lehet,nem örülnék neki ha hazafelé rám ordítana egy locsoló slag.

2021. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

másfele is próbáltam , de ettől a az 5 perctl eltekintve egész jól el vagyunk erre.

ÉS kösz kigeis jól van szocializálva NORMÁLIS kutyékkal szemben, még a macsákat is megtűri, de ez elég félelmetes dühödt ugatás..

2021. nov. 20. 22:07
 14/34 A kérdező kommentje:
13 az "allegória" kifejezés mond neked valamit?
2021. nov. 20. 22:10
 15/34 anonim ***** válasza:
72%

Azt,hogy túl sok szabadidőd van f*szságokon elmélkedni.


Mit gondolsz mit tudnának tanácsolni,nyírd ki mindet csak mert a kutyád nincs zajhoz szokva és titeket zavarnak mikor szökőévente arra jártok? Menj másfelé,szoktasd a kutyádat több zajhoz.

Napi szinten megyünk el mi is kerítés mellett,sose ijedtek meg vagy álltak le vonyítani a kutyáink a többire.Mert hozzá vannak szokva.Másoké is simán elsétál minden gond nélkül..

2021. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
a cím clickbait talán, de a szituáció valós , így tényleg az írjon aki tud segíteni, tanácsot adni
2021. nov. 20. 22:18
 17/34 A kérdező kommentje:
16, jó de ezek otthon láncon tartott ebek . vagy ott vannak a portán , egyszer nem láttam még őket a faluban sétáltatva lehet ezért agresszívak..
2021. nov. 20. 22:20
 18/34 anonim ***** válasza:
74%
Kerti díszek ordítanak utánatok... a drog rossz XD
2021. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
64%

Oké,és?

Most mindegyikhez ki akarsz küldeni állatvédőket Karen? Jobb ha láncon van,mintha a szökős nagytestű kint támadna neked,nem? :D

Szegényebb településeken ez mindig így volt,nem tudsz velük mit csinálni azon kívül,hogy jelzed jegyzőnek.De ha nem betegek,chipelve és oltva vannak,a lánc mérete pedig nagyobb mint 2m akkor a kutya se fog bele szólni.Ha meg megkérdezik,hogy néha el van-e engedve ha nincs akkor is azt mondják.


Te jól tartod (elvileg) a kutyákat,törődj a magad dolgával ameddig tényleg olyat nem látsz ami probléma.Beteg,sovány,ütött-vert kutya.De azzal se ide gyere,hanem a jegyzőhöz menj,vagy a rendőrségre fotókkal,videókkal.

Súlyos vád valakire azt mondani,hogy állatkínzó csak mert kint tart kutyát.Az se biztos hogy kint tartja,csak mondjuk munka időben köti meg hogy addig ne legyen semmi gond.Kerítés mellett felenni valamit,vagy mit tudom én..

2021. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%
Van 2 kuvaszom. Kinti kutyák, mert a házban szenvednek és állandóan ki akarnak menni. Tetszik nekik a kerti "dísz élet". Minden nap lemozgatjuk őket, tanítva vannak, és amíg tudtuk szocializáltuk őket, ám ahogy idősödtek a jellemük kiforrt, és bárki megy el az utcán, ember, kutya, autó (azokat utálják a legjobban), mindig őrjöng. Nem tudom tudod-e, de nem kell kuvasz ahhoz, hogy erős legyen a terület védő ösztöne. Sok kutyában erős ez, és kiváló idegenek közelítik meg a területét nyilván jelzi, hogy maradjon távol tőle. De pontosan, ahogy egy korábbi válaszoló írta, egy jól szocializált, kiegyensúlyozott kutya szépen tovább megy, bármilyen kutya ugatja is meg (teljesen normális módon), de ha a tiéd ekkora sokkal éli meg, akkor kinek van elhanyagoltabb kutyája? Nálunk van egy Akita a környéken. Hiába hasonló mint egy kuvasz, mivel ő utcán van, nem a saját területén, esze ágában sincs leállni a kuvasszal vitatkozni, szépen megy tovább. De amikor mi megyünk arra, természetesen ő védi a saját területét.
2021. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!