Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik megfizethető hipoallerg...

Melyik megfizethető hipoallergén kutyatápot ajánlanád?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Az attól függ neked mi a megfizethető.

A Brit Care és a Premiere. (Fressnapf) is viszonylag olcsó hipo és sensi tápokat árul.

2021. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Royal Caninet mondott az állatorvos, az anallergic tápját. Abból 16kg 52.000Ft. Ez nem megfizethető.
2021. dec. 6. 14:03
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Aki azt mondja Royal Canin azt küldi el a p*csába.Egy túl árazott,értéktelen és tápértékben messze sovány hulladék táp arany áron.
2021. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

A Royal az szar, attól a miénk véresre rágta magát. Én is a Britet veszem, semmi baja tőle. Mi is rengeteget kipróbáltunk mire megtaláltuk ezt. Nekem a 25 kilós kutyának elég a havi 15 kg táp és úgy lebontva nem drága.


Azaz olcsóbb, mint az állatorvoshoz járkálni szteroidokért meg fülcseppért és azóta nem rágja magát.

2021. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Remélem nincs kutyád (és gyereked se).Az igénytelen embernek se gyereke,se kutyája ne legyen,az ilyen "minden mindegy,csak legyen benne valami" emberek nagyon le tudják amortizálni azok egészségét akik nem képesek maguknak megteremteni a betevőt.Ez csúnya vissza élés..


Az étel az egyetlen mozgató rugója az élőlényeknek ami nélkül nem lehet élni és ami rohadtul nem mindegy,hogy micsoda és milyen.Én se tömöm magamba a legolcsóbb,legvacakabb párizsikat amikor azok egyértelműen rosszak.Igyekszem magamnak is olyat venni,ami ha nem is tökéletes,de legalább nem is árt az egészségemnek.Ennyire azért tisztelem a saját testem és a kutyámét is.

2021. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

En annyira szomoru vagyok, hogy rengeteg neves tenyeszto es allatorvos ezzel a szemet markaval etet (vagy legalabbis ezt tukmalja rad)

En elhiszem, hogy reklam,meg toluk kapnak talan penzt vagy ingyen tapot, de rettenetes.

Szart veszel dragan, ez a velemenyem a royalrol. Regen lehet, hogy jobb minosegu volt, vagy legalabbis nem volt konkurencia nagyon a piacon, de manapsag ez mar megvaltozott.

2021. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Ezt most nem igazán értem. Mondd, miből szűrted le, hogy eddig szemetet evett?
2021. dec. 6. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki lett törölve a komment amire a válasz ment.
2021. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jó választás szerintetek?

2021. dec. 6. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Én etettem vele,a kutya szerette.Meg voltam elégedve a Brit Care termékkel,és pont ezzel a naggyal etettem goldit.Azért váltottunk erről egyedül,mert online rendelni nem tudtam már a megszokott helyről és nem akartam webshopot váltani.
2021. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!