Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver való 60...

Golden retriver való 60 négyzetméteres lakásba napi 2x sétával?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom miért van lepontozva a 10es.Teljesen igaza van. Üdv a 6-os.
2021. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Én sem értem,igazából kertes házra is ugyan ezt mondtam volna.

Aktív kutya aktív gazdának való,a lakás vagy ház édes mindegy,hogy mekkora vagy van-e kertje.

Kertben is kell,hogy mozogj a kutyával hiszen magát nem mozgatja le.Kert nélkül főleg kell.

Kertben egyetlen dolgot úszhatsz meg: a kizárólag ürítésre szánt egészségügyi sétákat.

Mozgás céljával amúgy is vinni kellene minden felé.

2021. dec. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Napi 2 séta jó, ha csak a fárasztásról beszélünk, eü séta kell még legalább 1, de inkább 2. Kiskorában ez inkább 6-8. Naponta minimum 2-3 óra intenzív mozgás kell neki, + legalább hétvégente nagyobb túrák. Kutyaiskola is hétvégén szokott lenni, oda is érdemes vinni. Ezen kívül agyi fárasztás, gazdival játék is kell neki minden nap. Az is idő.
2021. dec. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha a napi két séta úgy van kialakítva, hogy az első tart reggel 6-tól 10-ig, a második meg du 6-tól este 10-ig, akkor oké. Ha 2x 15 percre akarod csak levinni a kutyát, az nem opció, ahogy már fentebb is írták. A lakás mérete amúgy nem kizáró opció, de megfelelő mennyiségű séta szükséges.
2021. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!