Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mibaj lehet? Mitortenhetett vele?

Mibaj lehet? Mitortenhetett vele?

Figyelt kérdés

Folyik a csivavam nyala, bagyadt, es kicsit remeg is, ez egyik percrol a masikra tortent

Elotte kint jatszott az udvaron

Nembirom most orvoshoz vinni de reggel az elso dolgom az lesz!!

Most alszik, remelem nem lesz semmi baja.

Nagyon bevagyok panikolva nyugtassatok meg


2021. dec. 16. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Ez valami roham lehet nála..Majd reggel mindenképp vidd orvoshoz viszont azért figyelj rá mert komoly baj is lehet.Bár remélhetőleg semmi nem lesz
2021. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos itt nem valószínű hogy szakértőket találsz. Én is azért írok mert nagyon kétségbeesettnek tűnsz nem azért mert nagy szaki vagyok.

Egy barátomnak volt epilepsziás kutyája. Hasonlók voltak a tűnetei. Kapott gyógyszert az álatorvostól, attól jobban lett a kutya. Ők sem tudták egyből orvoshoz vinni.

Attól hogy rosszul van a kutya nem biztos hogy maradandó baja lesz. Lehet csak rosszat evett.

Nézelődhetsz neten de szerintem nem nagyon tudsz most mit tenni. Próbálj megnyugodni és amint lehet vidd állatorvoshoz. Adjál neki vizet. Hagyd, had pihenjen.

2021. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérgezés is lehet.
2021. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mar nem folyik a nyala, es nem is remeg viszont kicsit bagyadt🥺🥺

Nagyon felek

2021. dec. 16. 20:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi olyasmit nem ehetett ami mergezo lett volna, leveleket szokott, viszont azt maskor is csinalta es semmi baja sem volt tole
2021. dec. 16. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Kutyám nincs, de hátha segít, ha leírom, hogy nálam cicának volt megmagyarázhatatlan nyálfolyása, elvittem orvoshoz, és kiderült csak hányingere volt, azért nyáladzott. Valami benti növényt megrághatott talán..
2021. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédunk kutyája meg megrágta a nyírfa kérget az udvarukon és az ütötte ki, ráadásul elég nagytestű kutya.

A nyírfacukor nagyon veszélyes rájuk.

Álmomban sem gondoltam volna,hogy ennyire.

Reggelre rendbe jött.

A mérgezés tünete lehet a fogíny és szemfehérje bevérzése (egér vagy patkányméreg esetén)

Remélem jobban lesz a kutyád!

2021. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Még ami eszembe jutott


A macskám jött így egyszer haza.

Egy ideig folyt a nyála és zavartan viselkedett.

De kb negyedóra múlva már evett, aztán aludt.

Arra gondoltam vagy egy varangyos békát vagy valami bogarat megpiszkált, aminek a mérge a szájába került.

2021. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!