Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok ellene tenni?...

Noncsi2020 kérdése:

Mit tudok ellene tenni? Játékot vegyek neki?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy korcs kiskutyát kb 2 hónapos kiskutyát. Mit tudok tenni hogy ne sírjon annyira ha ki megyünk. Nyári konyha szerusegben van még elszállásolva, de sír ha ott vagyunk vele sír ha nem. Még egy régi babámat is neki adtam hogy rágja nyűzze,de egy idő után még unja és újra csak sír. Kis eleven, de sajnos nem tudok mindig itt lenni vele ha sír. Pedig az előző helyen volt szoktatva hogy magába is el legyen.

Egy másik fő kérdés mikor lehet ki vinni hogy a kinti kutya ólban aludjon(be van szénazva neki) de nem akar?



2021. dec. 20. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég volt egy kérdésben tök ugyanez a sztori... Szerintem csak ki akarsz idegelni minket.
2021. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A kutya tarsas leny,nem kerti disz vagy szobadisz.

Normalis ember maga mellett tartja. Melegben .

Nem konyv,h letesszuk vhova ,aztan neha belenezunk.


Szegyellnetek magatokat.

2021. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nem akarok veszekedni de, akkor is egy két hónapos baba kutyát akkpr sem lehet kint tartani, ha a 12 éves megvolt kint. Ő még pici
2021. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!