Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szeditek fel a kutya...

Hogyan szeditek fel a kutya k@kit?

Figyelt kérdés

Mármint nem a módja érdekelne hanem hogy hogy bírjátok ki a szagot.

Nem undorodom tőle, tényleg nem vagyok hercegnő, sokkal rosszabb dolgokat is feltakarítottam már, viszont a szervezetem nem bírja a szagot és amikor megérzem visszakívánkozik rögtön a reggeli. Általában azt csinálom hogy nem veszek a folyamat közben levegőt, de nem mindig sikerül kiszámolnom hogy merre megy a szag, és félek hogy egyszer ér egy kis baleset az utcán.


Szóval mást is ennyire zavar a szag vagy megszoktátok? Mit csinálhatnék?



2021. dec. 21. 17:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem szoktam meg, ha megérzem, öklendezem. Nagy levegő, és hajrá.
2021. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
42%
Zacskóba szedd össze. Ahogy felszeded, már zárhatod is. Tegyél fel maszkot, vagy tegyél mini csipeszt az orrodra, és a szádon vedd a levegőt. Ha elmész sz..ni, akkor nem érzed, hogy mit nyomtál ki magadból? Ha te végzed a dolgodat, akkor hogyan csinálod a wc-n? Nem veszel levegőt 5 percig? légfrissítővel fújogatod a wc-t 10 másodpercenként?
2021. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Na erre például tökéletes az FFP2-es maszk. :)
2021. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%

Kertes házban, vagy az utcán?


Az előbbi: nyeles fémlapát és seprű. Egy rossz, öreg fémvödörbe szoktam gyűjteni, aztán beleöntöm egy műanyag tápos zsákba. Ennek vastag a fala, nem engedi át a nedvességet és nem is látod, hogy mi van benne. Utána bekötöm, aztán mehet a kommunálisba. Biztosan vannak jóval zöldebb megoldások is, nálam így megy.


Utcán úgy tudom, hogy eldobható műanyag kesztyűkkel szokták megoldani, vagy nejlonzacskóval.


A szag tényleg durva tud lenni, főleg eső után néha nekem is elkap az öklendezés. A maszkok most erre is kifejezetten hasznosak tudnak lenni, nekem KN95 van.

2021. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Vortrex ***** válasza:
27%
Csak beletaposom a fűbe
2021. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
43%
Azért írtam a zacskót, mert ahogy felszedi, már zárhatja is. Így elkerüli a hosszan tartó kellemetlen szagot. Ha vödörbe lapátolja, majd onnan meg zacskóba, akkor el is hányja magát pillanatokon belül. Egyébként nem sokkal büdösebb kutya, vagy macska ürülék mint az emberi. Sőt, talán még gyengébb is. Egyébként tényleg érdemesebb ilyenkor a emberi szájon átvenni a levegőt.
2021. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem lehet megszokni :D A kaki szagának az a lényege, hogy undort váltson ki. Ez van, el kell viselni. Az én kutyámnak szerencsére legalább egészséges szilárd a széklete a főzött koszt miatt, gyorsan fel lehet szedni, ha a nyálkássál kéne vesződnöm, én is tuti elhánynám magam.
2021. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%
Meg se érzem a szagát :D
2021. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
25%
Vidd az erdőbe sz@r@atni, ott nem kell felszedni. Én így csinálom és eddig bevált. :)
2021. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%
Ne szedd fel.
2021. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!