Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye 1 kutyaév 7emberi évnek...

Ugye 1 kutyaév 7emberi évnek számít. És az igaz, hogy a kutya legelső évét 10évnek kell számolni, és csak a 2éves korától 7et?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem, hogy a kutya valóban úgy is érzi magát, mint ahogy emberi évben egy ember érezné magát? (szóval pl. :1évesen 7 vagy 10évesnek,3évesen 24 vagy 21évesnek? )
2008. dec. 14. 15:55
 1/7 anonim válasza:
4%

kérdezd meg tőle hogy hogy érzed magad? hány évesnek érzed magad?


amugy simán7 évnek kell számolni minden eggyes kutyaévet

2008. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Szia.

Én ugy hallottam hogy az elsö évet 1-nek kell számolni és a többit mindig 7-tel.

2008. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első év 14 év... ez valóságos is, ha végiggondolod, mert kb. 1 évesen lesznek ivarérettek, és ilyenkor kezdik "bontogatni" a szárnyukat először, ilyenkor kell elkapni őket a legtöbbször, ha azt akarod, hogy később ne nőjön a fejedre.

Utána már 1 év = 7 év, amit ha kiszámolsz, megint reális, mert egy kutya kb 5-6 évesen kezd el őszülni.

2008. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaszoló nagyon vicces vagy.hahaha-.-"

2.válaszolót miért kellett lepontozni?Nem azt írta,hogy ő biztosan tudja,hanem,hogy Ő így hallotta.Amúgy én is természetesnek vettem idág,hogy 7évet kell számolni minden évnek,csak valamelyik nap hallottam,hogy igazából 10-et.És mint kiderül 14-et:))

3.válaszolónak nagyon köszönöm a választ,sokat segítettél!:)

2008. dec. 15. 01:57
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Az öregedés ugyanolyan egyenletesen előrehaladó folyamat minden élőlénynél.

Te se öregszel az első 7 év alatt 14-et.


Minden évet ugyanannyinak kell számolni.

2008. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Iggen?

És te 1 év alatt 7évet öregszel?

Ennyi erővel minden év egy év - . - '

2009. jan. 9. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
1 kutyaév,7 emberév,igen.................
2017. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!