Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gáz más kutyájával...

Nagyon gáz más kutyájával "pózolva" facebook profilképet kitenni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 07:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%
Ha a haverod is rajta van a képen, akié a kutya, akkor nem gáz.
2021. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem, főleg, ha a gazda beleegyezésével történik. Nevetséges, hogy valaki emiatt is kiakad, és féltékeny a nyomorult kutyájára, aki csak az ő kicci kincecckéje.
2021. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%
Cuki kinézetű kutyám van, kb mindenki meg akarja simogatni, már nem látszik a külsején, hogy valamikor az utcán élt. Ha csak akarna valaki egy közös fotót, amin megjelöl engem, és csak úgy feltölt a képei közé, oké, de profilképnek nem akarnám, hogy használja. Nekem is van másokról, kedvencekről fotóm, de nem használom profilképnek, azt nem tartom korrektnek a másik emberrel szemben.
2021. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
50%
23, Mi benne a nem korrekt?
2021. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha a kutya gazdáját nem zavarja, szerintem nem gáz.

Illetve ha azt nem írod hozzá, hogy a te kutyád.

2021. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha én tennék ki ilyen képet mindenki rögtön arra gondolna, hogy új kutyám van és egy csomóan kommentelnék is.

Mert akár lehetne is.

Mert nem olvasnak képaláírást.


Ha én látnék ilyet Facebookon, nem zavarna. Tudom, naiv vagyok, de feltételezném, hogy jó a kapcsolatod a kutyussal.


Gazdiként szeretném tudni, hogy profilképnek szánod, szóval szerintem kérdezz rá előtte.

2021. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!