Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatenyésztők! Milyen...

Kutyatenyésztők! Milyen válaszokat szeretnétek hallani a kérdéseitekre?

Figyelt kérdés

Viszonylag ritka fajtájú kutyát szeretnék venni. A tenyésztővel emailezek, és szimpatikus az, hogy több kérdést is feltett rólam, amikre természetesen valósághűen fogok válaszolni, de mivel nem akarom, hogy ki legyek szűrve, szívesen fogadnék tippeket:)

Pl. "Miért pont ez a fajta?" - Mert szimpatikus volt a fajtaleírás alapján (nem túl nagy, nem túl kicsi, egészséges, alkalmazkodó, aktív - de nem túlságosan stb.). Ez elegendő válasz?

Nem munkakutyáról van szó..



2022. jan. 7. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok tenyésztő, de a válaszodban csak az van benne, hogy neked miért pont az a fajta lenne jó. Tehát olyan nincs benne, hogy az adott fajtájú kutyának miért lenne jó ha te lennél a gazdája.ezt nem fejteted ki, hogy pl. az adott fajta mozgás igénye passzol az életviteledhez, ezt és ezt tudnád biztosítani a kutyának az igényeinek megfelelően.
2022. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lenne elég
2022. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindegy, mit válaszolsz. Az adott tenyésztőtől függ, ő milyen gazdát gondol megfelelőnek az általa tenyésztett kutyáihoz.
2022. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Minek kérdezel, ha törölteted a választ?


Bocsi, de engem tényleg nem érdekel az életkörülményed, de az igen, hogy ne a "Oszt' mennyit engedöl a felíbű?" kérdéssel nyisson a vevő.


Az ÉN, büdös, rohadt K anyámat, mert válaszolok itt bárkinek is.

2022. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meditalj tobbet. Azt sem tudom, hogy kell toroltetni egy valaszt.
2022. jan. 9. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
azt kell ilyenkor mondani, hogy a te életmódodba, anyagi körülményeidbe, lakhatásodba ez a fajta pontosan beleillene. Nem jó válasz az egy tenyésztőnek, hogy mert "ez a fajta tetszik", ők azt akapják biztosítottnak látni, hogy anyagilag, körülményekben meg tudod adni az adott fajtának azt, amire szüksége van. Hangsúlyozd, hogy te nem kerti díszt szeretnél, hanem családtagot.
2022. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
ja, és még egy. Igazán jó tenyésztő szimplán emailezgetésre, telefonálásra nem fog kutyát adni neked. Mindenképpen személyesen menj el, és nézd meg a tenyészszukát, kant, mert akkor látja a tenyésztő, hogy téged tényleg érdekel a dolog.
2022. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, csak kb. 1000 km-re lakik..

2022. jan. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!