Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon vérzik az idős kutyám,e...

Nagyon vérzik az idős kutyám,ez normális?

Figyelt kérdés

Aggódom most picit,mert fogalmam sincs mivan ilyenkor,eddig nem vérzett menstruációkor ennyire. 12 éves,németjuhász-keverék,és megint ilyen időszakba van pár napja,és akkor normális volt ez az állapot,pár foltot hagyott csak maga után,most meg kimentem és udvaron is láttam friss foltokat,a teraszon is intenzíven vérzett,cseppekbe folyt ahova csak ment,de sok jött egyszerre többször,lába is már tiszta véres,és ma lett neki olyan. Ahova el van zárva ilyenkor terasz miatt,már ott is 10 perc alatt hozzá képest meglepően sok mennyiség lett.

Ez lehet az útolsó ilyen ivaros nap,vagy ez baj?


(Köszönöm a segítségeket,nem nagyon értek ehhez sajnos,mert annyira nem vagyok tapasztalt)


2022. jan. 8. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

4-es válasz milyen szép, kulturált!


Ilyennek kellene lennie a többinek is.

2022. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%

Az én 12 éves kutyámnál is így indult. Kezdődő méhgyulladás miatt műtötték végül, a méhgyulladás halálos betegség, nálunk azért volt kezdődő mert nem nézegettem napokig hanem vittem az orvoshoz. Enélkül ma már nem lenne velem, de így másfél hét múlva betölti a 15. életévét.

Orvoshoz kéne vinni őt különben sokat fog szenvedni mire meghal. Amennyiben méhgyulladás persze, lehet más is, de a tünetekből ez a legsanszosabb.

2022. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

En annyira nem ertem az olyan embereket, mint a kerdezo. Mibol all elvinni orvoshoz a kutyat? Miert nem ez az elso gondolatod?

Egyszeruen nem tudom felfogni esszel, hiszen nekem is van kutyam, felelosseget vallaltam erte, termeszetes, hogy azonnal megkapja a segitseget, ha eppen kell.

Masoknak ez miert okoz ekkora problemat?

2022. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

Aggódsz egy kicsit. De annyira nem, hogy orvoshoz vidd. Tehát fontos a kutya neked, csak annyira nem, hogy életben tartsd.

Miért ivaros még 12 évesen? Miért hagyod tüzelni? Ennek a hátterében komoly ok szokott lenni! Jellemzően méhgyulladás, olykor daganat!

2022. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!