Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvinnétek CT-re olyan helyre...

Elvinnétek CT-re olyan helyre a kutyátokat, ahol a recepciós flegma, sóhajtva beszél, ha kérdezel?

Figyelt kérdés
Emellett CT vizsgálatra akartam foglalni, erre visszakérdezett, hogy mijét akarjuk MR-ezni? Nagyon gáz. Esetleg valaki tud ajánlani budapesti helyet? A Vetscan-t néztem ki még, tudom, hogy ott csak MR van, de inkább az, mint egy olyan helyen CT, ahol meg sem hallgatnak. Az orvosunk nem adott konkrét ajánlást.

2022. febr. 4. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Szerencsére nem a recepciós készíti a CT-t.
2022. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg hosszú napja volt, vagy vele is bunkón beszéltek és már fáradt. Emberekkel foglalkozni, kommunikálni nem könnyű, rengeteg az élhetetlen gazda. Szerintem ennyiből ne írd le az egész rendelőt. Különben is az orvos fog vizsgálatot végezni és gyógy8tani, a recepciós telefonál és adminisztrál. Neki nem sok köze lesz a kutyádhoz.
2022. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel,hogy a recepciós mit csinál? Nem ő fogja vizsgálni.
2022. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Másra való a két vizsgálat. Amit a küldő orvos mondott olyanra vigyétek!

Egyébként az egyetem, én oda vinném, ha az valamiért nem Budafokon van egy nagy rendelő ahol mr és ct is van.


Egyebekben a recepciós sóhajai nagyon nem tetszenének, elmennék személyesen és beszélnék úgy, ha akkor is agyatlan akkor megvárnék egy orvost és attól kérdezném meg, tehát -ha jónak gondolnám a helyet- adnék még egy esélyt. Ha az orvossal -vagy másik recepcióssal, asszisztenssel beszélnék utána dönteném el, addig én se vinném oda, ebben egyetértek veled.

2022. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, én elhiszem, hogy nehéz, volt nekem is hasonló munkám, de okvetlenül akkor sem kellene bunkózni. Aggódom, mert az már régen rossz kezdés, hogy nem is arra a vizsgálatra jegyzett be, mint amit kértem és esélyem nem volt szólni...
2022. febr. 4. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"esélyem nem volt szólni..."

Megemeled a hangod és lassan tagolva kijavítod. Ha valamit beszól őlordsága akkor mondod hogy talán neki se ilyen stílusba kéne beszélni.

Nekem sztk-ban szoktak ilyen balf4szok lenni, bőrgyógyászat helyett nőgyógyászhoz vagy endokrinológiára adnak időpontot. Már megszoktam hogy szinte minden helyen analfabéta pitsák vannak a recepción/kartonozóban. A dokit kell nézni milyen, nem a nyomorék recepcióst. Mondd el neki akár 10x is mit akarsz, amíg nem jut el a csepp agyáig.

2022. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvinném, a recepciós nem érdekel, ha az orvos jó és felszerelt a rendelő.
2022. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Aztán megkérdezném a vizsgáló orvostól, hogy ki a kóceráj vezetője, akinél panaszt lehet tenni.

Pont leszarom, hogy a recepciósnak szar napja volt. Ha én kedves vagyok vele, márpedig mindig úgy indítok, gondolom a kérdező is, akkor nem érdekel ha ő bal lábbal kelt fel, velem jobb lábbal beszéljen!

2022. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a recepciósokra egy szavam nem lehet, kedvesek, mosolygósak, segítőkészek. Viszont az orvos leírhatatlanul flegma, lekezelő, elképesztően bántó stílusa van, hozzá képest dr. House egy kedves bácsi. A diagnózist először mindig muszáj neki latinul közölnie és mikor visszakérdezel úgy válaszol mintha éppen az ABC-t kéne magyaráznia, ha esetleg valami "butaságot" mersz kérdezni még a fejét is fogja, szabályosan kiröhög.

De engem nem zavar, mert emellett nagyon jó orvos, többször is azonnal megtalálta a megoldást olyan speciális esetekben, amikor más orvosok csak tanácstalanul gyógyszerezték össze-vissza a kutyámat.

Ettől függetlenül megértem, hogy ez borzasztóan zavaró, bántó, én is alapvetően elég érzékeny vagyok az ilyesmire, de itt valahogy el tudom engedni, én felteszem a sokadik "buta" kérdést is, csak hogy megnyugodjak, hogy tényleg nincs komoly baja a kutyámnak és ha ezért kiröhög hát röhögjön, nekem az a fontos, hogy a kutyám jól van, a többi nem érdekel, nem azért járok hozzá, hogy ott jól érezzem magam, hanem, hogy egészséges legyen a kutyám, de mondom teljesen érthetőnek tartom, hogy ez mást is nagyon tud zavarni.


Szóval szerintem itt is az a fontos, hogy a CT legyen jól megcsinálva, legyen egy értelmes diagnózis felállítva az alapján, a többit meg engedd el, csak arra koncentrálj, hogy a kutyád megfelelő ellátást kap.

2022. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!