Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a nőstény...

Miért eszi meg a nőstény kutya,a kölykeit? Gyerekekre is ártalmas így?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék, tavaly ősz végén akartuk ivartalanítani,mondta az orvos,hogy elmúlt fél idős, így nem lehet,meglepődtünk,mert nem szökött ki,így valószínű szomszéd kutya jött át.

Nos,ez eddig a 4 kiskutya amit megevett,pontosan nem tudom mikor születtek(én is 2 hónapja szültem,kivagyok)

Van egy 4 éves kisfiam,aki szeret kint játszani,de így félek kiengedni,mert nem tudom az okát.

Gyermekkoromba a szomszéd kutya rám támadt,megveszedett,ez lehet ennek a jele? Reggel hívjuk az állat orvost.


2022. febr. 4. 19:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem veszettség, hanem beakadt nála a lemez, amikor eszi a méhlepényt, akkor nem tudja idejében abbahagyni. Nem veszettség, hanem ilyen ideiglenes megbolondulás a szüléstől valószínűleg. Ivartalaníttassátok hamar.
2022. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
2022. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenképp.

És az ivartalanítással, elmúlhat az ásás? Mert csúnyán felásta az udvarunkat tavaly..

2022. febr. 4. 19:45
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanitas nem csodaszer, nem helyettesiti a setat, nevelest, foglalkozast.
2022. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmulni az asas ivartalanitassal, el kell keseritselek, egy kutyat le kell mozgatni, a kelloen faradt kutya nem as. Amikor kutyat vallal az ember, erre szamitson...
2022. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Ma nagyon kész voltam idegileg.

2 hete bementem ránézni a kiskutyákra,láttam hogy az egyik alig mozog,tényleg alig mozgott szegény..

Pedig viszonylag meleg helyen vannak .

Gyors behoztam a belépőbe, oda tettem a szárító gép mellé,az jó meleget adott neki,kivettem a fagyasztóból a lefejt tejet,és azt adtam neki,tudom abszurd,de megszakadt a szívem,másnap jobban lett,és vissza tettem az anyjához. Éjjel kapott még baba tápot fecskendővel,ugy állt,hogy nem tudom megmenteni,de sikerült,és ma azt is ette meg, pedig az annyira a szívemhez nőtt.

2022. febr. 4. 19:52
 7/34 anonim ***** válasza:
97%
Az udvaron tartottátok a ma született kiskutyákat? Akkor simán megfagytak.
2022. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
És mikor meghalt, azért ette meg az anyja. Kihűltek.
2022. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
Az egy másik dolog persze hogy a nyúl és sok más állat megöli az utódját ha ember szagú. Vagy magára hagyja és éhen pusztul.
2022. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Nektek minek állat ?
2022. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!