Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatokkal (inkább kutyákkal)...

Állatokkal (inkább kutyákkal) kapcsolatos vállalkozás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy állatokkal (inkább kutyákkal) kapcsolatos vállalkozást, olyat ami egyedi és lenne rá kereslet.

Kézügyességem nincs, így egyedi tervezésű dolgok nem jönnek szóba :D

Kutya-játszótéren is gondolkoztam a környékünkön (Újpest).


2022. febr. 11. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Kutya panzió, kozmetika, kutya ovi, esetleg tenyésztés pluszban.
2022. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Kutya kozmetika,kutya panzió,kutya napközi,kutya iskola(i dolgozó),állateledel/kutya eledel és felszerelés bolt..

Nagyon sok választásod nincs.Kutya játszótér max egy jó elnevezése a futtatónak,napközinek,sport pályának.


Az se mindegy mit akarsz velük csinálni,mennyi szakértelmed van ahhoz,mennyi pénzed van rá,milyen távlatokban gondolkozol,hová tervezted..

Vidéken pl sok minden kapásból halott ügy,a kertből sétálni se viszik ki sokan a kutyákat nem hogy játszóra vagy napközi felékbe.

Ott esetleg a kutyás boltok jönnek jól.

2022. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én díszmadártartóként nagyra értékelném, ha nem csak kutyában és macskában gondolkodnának felszerelések, eledel... stb. tekintetében az üzletek. Kutyám is van, neki sok helyen találok dolgokat, de a madaraimnak már szűkebbek a lehetőségek. Szerintem lenne vevőköröd olyan bolttal, ahol gondolsz az egzotikus állatokat tartókra is, nem csak a kutyákra.
2022. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is boltot tervezek nyitni,úgyhogy azért mindenképpen figyelembe veszem,hogy ne csak kutya-macska legyen a célközönség :D

Nekem is volt (igaz már régen) dísz madaram és már akkor is mit be kellett járni a normális felszerelésért..

A Fressnapf meg ilyesmi tök jó,hogy van és nagyok de azokban meg a fél fizudat ott hagyod egy átlagos havi bevásárlás alatt. 🥲

2022. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5! Látszik, hogy ostoba vagy, ez nem újkeletű dolog. Lehet nálatok a balkánon az, de a világ számos pontján már évtizedek óta létező jelenség. Sőt, kapaszkodj meg! Van olyan kisállat temető is, ami többszáz éves.
2022. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
5# savanyú a szőlő? Igen, aki megteheti pl inkább beadja panzióba, mintsem kéreget, használ másokat, mert a panelban pláne nem lehet ott hagyni. De családi házban is cinkes mindig megkérni valakit.
2022. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutyanapközi arra van,hogy ne legyen egyedül a házban a kutya ameddig dolgozol.Mert nem mindenkinek van kertje vagy épp nem fogja kizárni oda.Kistermetű kutyát pl simán át emelnek a kerítésen,tavaly volt is rá példa,hogy tömegesen loptak el így kutyákst.

A kutya panzió pedig arra van,hogy ha elutazol és nincs kire hagyni legyen felügyelete és el is lássa valaki.Pont,hogy ezeket helyes igénybe venni,nem egy hétig egy kis medencében poshadó vízzel meg egy kiöntött kilónyi kajával ott hagyni napokra egyedül kikötve a kertben..:D

Tudom,hogy egy ilyennek a normális kutya tartás is új fogalom,de azért az értő olvasás még csak megy.


Ha te még mindig akkora barlang lakó vagy,hogy ezt sem tudod ideje lenne kidugni a fejed a tanyáról és befejezni az ítélkezést minden és mindenki felett.Mindig annak van a legkritikusabb véleménye aki az égadta világon nem ismer semmit és minden új neki..:D


Ami meg a költségeket illeti..persze,hogy többet költök a kutyára mint sok családtagra.Mert őt én etetem,az ő élelmezése tőlem függ.Nem fog elmenni dolgozni és megvenni magának a kaját.

2022. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó neked. De mi a kérdés?
2022. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaiskola? Vagy olyan vállalkozás ahol neveletlen kutyáknak segítesz és a gazdájuknak. De ugye ezekhez a vállalkozásokhoz kell tanulnod is szakmát.
2022. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!