Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A goldenretriewer a foxi...

A goldenretriewer a foxi tacskó keverék kutyákra mi a jellemző és általában a kutyák személyiségére!?

Figyelt kérdés

Mi nekünk itt a családban foxi tacskó keverék kiskutyánk volt aranyos cuki volt de nagyon vad és agresszív és rengeteget sokat ugatott de jó egészségnek örvendett jók voltak a kutya génjei.


Csak ilyen olyan összecsuklása volt a lábai összecsuklottak központi idegrendszeri stroke problémája volt állítólag ezért kellett őt elaltatni:-(:-s


2022. febr. 12. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

Már kiírtad egyszer ezt a kérdést.

A tacskók általában agresszívak, nagyon ugatósak. Más kutyákkal nem nagyon jönndk ki jól.

A golden retriver a világ legkedvesebb fajtája. Barátságos.

2022. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen csak belekötöttek abba,hogy el írtam egy betűt!!!

És nem azért írtam el mert analfabéta vagyok és nem tanultam meg helyesen írni.

2022. febr. 12. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem kell foglalkohnio velük.🤷🏼‍♀️

Most lesz egy goldi-tacsi keverék kutyád?

2022. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Foglalkozni.. na :D
2022. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Most megint ki fogod írni,ha elmondom,hogy szarul írtad még a fajta nevet is?

Golden Retriever *


A fox terrier avagy foxi aktív,pörgős,nem bírja a többi kutyát.Rengeteget ugat.A tacskó kotorék eb,szintén aktív és pörgős,szintén nem jellemző hogy túl barátságos lenne,de a foxitól egy fokkal jobb.Na most hogy egy keverék kutya mit örökölt és mennyit a két fajtából,már ha a szülők egyáltalán fajtatiszták voltak megfelelő fajta jegyekkel..


A golden retriever egy szintúgy aktív munka kutya.Vadászatra (apport),terápiás kutyának,sportra,mindenre használják.És családi kutya is.Kedves,aranyos,és nem nehéz nevelni sem.De rengeteget rág,iszonyatos az a mennyiség amit vedlik,és még folyamatos elfoglaltságot igényel.(mentális vagy fizikai.esetleg is-is)

2022. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Nyuszika, nem egy betűt rontottál el. Az egész szöveg amit idehánytál elég undorító. Sosem értettem, hogy miért nem lehet másokat legalább annyira megtisztelni, hogy helyesen és értelmes mondatszerkezettel írj ki egy kérdést.


Még mindig, mi a kérdés? Mi a jellemző a GOLDEN RETRIEVERre (mert így írják a fajtát) és a tacskóra? Millió fajtaleírás van!

Mi a jellemző általában a kutyák személyiségére? (Ezt most kérdezed vagy állítod? Minek oda az a felkiáltójel? Csak hogy díszítse a mondatot?) Milyen választ vársz ide? Erre sok száz oldalas könyvek válaszolnak!

2022. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Csak nekem írt? 😅
2022. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi a kérdés? A Golden Retrieverről akarsz tudni?

[link]

[link]


100 és 1000 fajta leírás,gyakori kérdéses kérdés van a fajtáról.


A foxiról?

2022. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Hiába töröltetted a válaszom, még mindig nem értem mi a kérdés. Teljesen érthetetlen. Tudsz te rendesen magyarul egyáltalán?
2022. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Én segíteni próbáltam mégis ugyan ilyen paraszt volt.:'D

De az ilyen kérdéseket amúgy sem értem.Emberek,ott az internet.Nem csak leírások,de videók is vannak az összes kutyafajtáról minden nyelven.

El lehet olvasni,meg lehet nézni,kérdezni lehet tenyésztőt,majd ha mégis akad még kérdés akkor lehet kérdezni.

Hát nem gondolja mindenki,hogy majd ha eszébe jut,hogy ó engem érdekel a golden retriever,holnap meg a Mudi akkor majd minden nap fogunk mindenkinek egy egész regényt írni,akkor is ha van személyes tapasztalat..


Személyes tapasztalat is hosszú,konkrétat tessék kérdezni.minden kutya sok dologban egyforma.Kell vele foglalkozni,sétálni,rágnak és hangoskodnak unalmukban,nevelés és tanítás hiányában rosszalkodnak,más kutyákkal szocializáció nélkül nem jönnek ki.

Most hogy ez mekkora gondot okoz méret és fajta függő amit a leírások le is írnak.

Egy neveletlen csivavát elég arrébb rúgni,egy neveletlen Roti el szalad a lábaddal.Ez olyan..logikus következtetés.

Mindent el lehet cseszni,minden lehet agresszív és domináns,minden lehet egyúttal jó és kedves kutya is.Ha a fajta leírása alapján a kutya fajtája passzol az adott emberhez akkor nem lesz semmi gond,ha nem passzoltok akkor úgyis hosszú távon abból baj van.

2022. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!