Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lányok, nők! Melyik a kedvenc...

Lányok, nők! Melyik a kedvenc kutyafajtátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Légyszíves csak lányok/nők szavazzanak!


Csak az alábbi fajták közül lehet választani…



2022. febr. 13. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Német juhászkutya
Belga juhászkutya malinois
Amerikai staffordshire terrier
Staffordshire bullterrier
Golden és/vagy labrador retriever
Közép és/vagy óriás uszkár
Törpe és/vagy toy uszkár
Csivava
Yorkshire terrier
Puli
64 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Csivavám és egy tacskó keverékem van, szóval a csivava, de a németjuhászokat is szeretem.


22/N

2022. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkoromban németjuhaszunk volt, első sajáz kutyámat 12 éves koromban kaptam egy labrador volt. Jelenleg párommal egy belga juhász és egy amstaff gazdái vagyunk (az staff-fal főleg én foglalkozok)
2022. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Puli!
2022. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Felsoroltak közül a németjuhász és a Golden Retriever.

De remélem nem azért született ez a kérdés, mert csak csajozási szándékkal akarsz kutyát venni.


22/N

2022. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4.


Nem azért.

2022. febr. 13. 10:36
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Életem első kutyája egy labrador volt, szóval én azt mondanám. Maga volt a tökéletesség az a kutya, sajnos nemrég hunyt el. Szóval nekem a labrador nagyon közel áll a szívemhez, viszont nem tudom, nekem ez a "kedvenc kutyafajta" ez így elég fura téma, mert most ha nem egy labradorom lett volna, hanem egy bármilyen másfajta kutya, akkor meg azt mondanám kedvencemnek, de nincs is olyan nagy összehasonlítási alapom. Szóval most na, életemben volt 2 kutyám összesen, és az összes többi kutyafajtával ha van is tapasztalatom, nyilván közel sem annyi, mint azokkal a kutyafajtákkal, amelyikek nekem is voltak. Szóval most mi alapján választhatnék kedvenc kutyafajtát, mikor a kutyafajták nagyrészével sosem volt annyi tapasztalatom. :D Biztos vagyok benne, hogy bármilyen fajta kutyám is lenne, mindenhogy szeretném, és úgy lennék vele, hogy "ő különleges".
2022. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Egyik sem :)
2022. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Kár.😂
2022. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mudim van, sajnos nincs benne a listában. Előtte volt már angol cocker spániel, beagle, németjuhászra távolról emlékeztető keverék és tacskó keverék is.


Mivel jártam kutyakiállításokra, és többszáz kutyafajtát ismerek, nem tudom megmondani, melyik a kedvencem.


A laggotótól kezdve a barbeten át a csehszlovák farkaskutyáig sok kutyafajta tetszik. A dobermann is. Meg az ordas németjuhász. Meg az újfoundlandi.


Szóval érted.

2022. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Minel nagyobb legyen ,h ne kelljen lehajonom nagyon a simogatashoz. A nagy gyurottfeju rovidszoru izomagy kutyakat imadom,akikkel rendszeresen sportol a gazdi.
2022. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!