Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok egy...

Milyen tápot ajánlotok egy rottweilernek? Néztem websopokban, úgy tűnik elég nagy a szórás ár terén. Közepes minőségű teljesen megfelelne, szeretném ha valami értelmes táplálékot enne, viszont nem szeretnék csak a tápra 50 ezret költeni havi szinten

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Italicus tap csaladot tudom ajanlani 😊
2022. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Talan akkor brit care, ar-ertek aranyban nem rossz, de hogy most mennyi lenne neked havi szinten, passz, nekem kisebb termetu kutyam van. Nagy kutya sokat eszik, benne van a pakliban, hogy draga lesz az etetese, ha jol akarod csinalni.
2022. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hus.
2022. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kutya,mit vártál? Egy kiló kenyér is már 450,nem hogy a kutya kaja legyen olcsó..a kutya tartás hobbi,neked pedig van egy jó nagy étvágyú nagy termetűd amit még gagyi kajával is drága etetni.:D


Brit,és Premiere tápok amik talán ár-érték arányban kifejezetten olcsóak és nem is rosszak.

De abból is Rotinak simán kell a havi 12kg-15kg.

2022. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Mennyit szeretnél havi szinten száraztápra költeni? Hány a kutty?
2022. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
... mármint hány kiló, ez kimaradt .
2022. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Mi Wolf of wilderness-t veszünk, husky szerű keverékkutyának.

[link]

Ez kb. egy havi adag, de egyébként van ennek a márkának kevésbé spéci változata, az olyan 16k körül van. Állatorvos szerint megvan benne minden, sőt még több is, a kutya pedig imádja.

Ezt szoktam megspékelni egy kis sörélesztővel.

2022. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én a rotijaimat brit prémiummal etetem, árukeresőn első találat


brit premium, large breed


1 zsák 15 kg, ez egy hónapra elegendő 1 rotinak


napi fél kg tápot igényelnek, nemtől függetlenül


reggel és este etetek, kettőbe elosztva a napi adagot

2022. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

azért osztom el kettőbe az adagot, mert nem jó túl etetni, miközben játszanak, rohangálnak


bélcsavarodás veszélye fennáll náluk, főleg ha egyszerre ennék meg a napi adagot


teli hassal nem a legjobb, ha rohangálnak, ez a fajta meg korlát, mérték nélkül szeret zabálni

2022. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!