Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi gramm tapot adhatok...

Mennyi gramm tapot adhatok egy 8-9 hónapos yorki kutyusnak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva az adagolás a csomagra.
2022. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Táponként változó. De van rajta egy táblázat, azt már el is tudtad volna olvasni addig, amíg ide kiírtad a kérdést.
2022. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tápfüggő, ha leírod milyet kap, meg tudjuk mondani, hogy mennyire van szüksége. A hátoldalon/weblapon is le szokták írni.
2022. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en kutyam 5 kilo es 90 gramm tapot kap, ez van a csomagolason. De ez csak egy ajanlas ugye, neked kell figyelni a kutyat, hogy az adott mennyisegtol hizik-e vagy pont jo, stb.

A tapon kivul a kutyam kap meg pl jutalomfalatot is, de nagyon sokat mozgunk egy nap, igy nem etetem tul, nem kover.

2022. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kutyafüggő meg táp függő


Én pl egyik kutyámnak sem adtam sose az előírtat, 5,8 kgos kutyámnál pl a mostani tápra 90-100 gramm van írva, 150 gramm körül kap,bár sose méricskelem ki pontosan. Előírttól fogy.


Másik kutyám meg a súlyára előírtól hízik,szóval 270 gramm helyett 220 körül kap.

Meg pl ha ha nyugisabb nap van,pl kevesebb séta,kevesebb mozgás akkor még ennyit sem adok neki.


Viszont kirándulásnál ahol szabadon rohangál meg játszik más kutyákkal,akkor többet adok.


Mondhatni én hétvégén adok több kaját amikor tényleg rengeteg a mozgás,hétköznap csak alap lefárasztás,séták vannak arra elég a 220 gramm körül.


De mikor délelőtt is intenzív 1,5-2 óra meg délután is akkor többet kap,vagy 4-5órás túrára megyünk.


Kölyök korban is kb így csináltam beállítottam alapra amitől pont jól nézett ki, aztán ha aktívabb napunk volt kicsit többet adtam..


Nézd meg a táp csomiján,hogy mivan rá írva ott kor meg súly van kölyköknél.


Kezd el azt adni és meglátod, ha hízik vissza veszed kicsit ha fogy nőveled a kaját..

2022. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!