Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám morog a liftben az...

Kutyám morog a liftben az emberekre, főként férfiakra. Miért?

Figyelt kérdés

Amint beszáll egy férfi a liftbe, elkezdi nézni és halkan morogni. Hirtelen mozdulatra egyből reagál. Én nő vagyok, védelmezni próbál? Vagy bántották és ez egy régebbi trauma következménye?

Menhelyi kistestű keverék


Nem egy barátkozó típus. Utcán sem hagyja magát megsimogatni, de ott ugye van helye elkerülni az embert, bár kapucnis férfiakat szemmel tartja ígyis. Családtagjaimat, legjobb barátnőmet viszont csóválva üdvözli.



#Kutya morgás
2022. márc. 16. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

2 mondatból nem lehet a miértre válaszolni. Honnan tudnánk? Nem látjuk a kutyát, nem látjuk a szituációt!


De amíg meg nem neveled, ne vidd liftbe! Vagy csak szájkosárban!

2022. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lábam mellé van húzva, ott ül, nem tud hozzáérni senkihez. Tiltom neki, 1-2 rászólás után abbahagyja.
2022. márc. 16. 17:35
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

"Nő vagyok, védelmezni próbál?" És mitől, ki ellen? Ne játszd a dámát. Ha valaki téged meg akar támadni, akkor meg is fog, nem egy kb... 35 cm magas kutya fogja elijeszteni.


"Kapucnis férfiakat szemmel tartja" Na, meg is van a válasz. Bántalmazták, és a hülyék beleverték, hogy a kapucnis pulóvert vagy kabátot hordó férfiak mind rosszak.

2022. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

haha tudja, hogy az összes férfi hazudik


amúgy lehet csak vlmi rossz emléke van az ilyen "kapucnis emberekkel" vagy zavarja őt, hogy valamennyire el vannak takarva. Nem tudom, h ki tudod-e nevelni belőle. Ne vidd túl közel hozzájuk.

2022. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

#4

Mi a nemed?

2022. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3 a kutya nem méri fel a méretét. Egy csivava is neki megy egy kuvasznak, hiába egy harapással végez vele a nagykutya.


Én is arra tudok gondolni, hogy férfiak bántották, mert ha nő száll be a liftbe, azzal nincs problémája.

2022. márc. 16. 17:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy bántották korábban és azért fél jobban liftben, mert ott nem tudna elmenekülni. Családtagokat, barátokat már ismeri, tudja, hogy tőlük nem kell tartani, velük azért barátságos.
2022. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Oké kérdező, tegyük fel, hogy hatéves kislány vagy és bámulsz, én meg 40 éves 230 magas kigyúrt izompacsirta. Rádkiáltok, hogy ne bámulj. Mit tennél?
2022. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Mi kutyànk is morogja az idegen féfiakat és ha tudnà meg is kapnà őket.A nőket és gyerekeket viszont nem és a pàromat sem mert őt szereti:D

Nem tudjuk ezt belőle kinevelni.Ő is szintén keverék kutyus.(Én vagyok a nő és csak a pàromat viseli el)

2022. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Hármas vagyok. Helló Lepontozásmániákusok. Hogy vagytok ma?
2022. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!