Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kutyának nehéz gazdát...

Felnőtt kutyának nehéz gazdát találni?

Figyelt kérdés

Kis testű,fajta jellegű (keverék),kan kutya.Nehéz lenne neki normális gazdát találni? Hol kellene keresni? Esetleg fajta mentés foglalkozik keverék kutyákkal is tőlük lehet ilyen esetekben segítséget kérni?

(Kiköpött X fajta,csak ugye se tk,se ismert származás)



2022. márc. 19. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha kiköpött x kinézetű,majd elviszik a zugszapisok fedezni. Erre vigyázz.

Amúgy nehéz,igen. Miért kell odaadni? Tiéd?

2022. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nehezebb, mint egy kölyköt, de azért ez egy soktényezős dolog. Ha nagyon erősen fajta jellegű, főleg ha kistestű, akkor akár még könnyű is lehet. Fajtamentést érdemes keresni.
2022. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Fajtajellegu keverekeket gyorsan elvisznek. Kerlek, hogy fajtamenteshez add be mindenkepp, ok ivartalanitjak is, ha ivaros, hogy fixen ne essen szaporitas aldozataul.
2022. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz, de egyáltalán nem lehetetlen. A fajtamentésen felül ha találsz olyan állatvédő egyesületeket a közösségi médiákon amiket viszonylag sokan követnek, nekik is írhatsz, és megosztják az oldalakun a hirdetést, mint közvetített gazdakereső. Arra figyelj hogy a képek normálisak legyenek (nem mint amit a kaputelefonnal fotóztak :D) és lehetőleg ne csak a kutya feje látszódjon.
2022. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Milyen fajtára hasonlít?


Hátha itt is akad érdeklődő. Legalább a kezdőbetűjét.

2022. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyaltal nem nehez amugy. En tacsko jellegu, 3 eves kutyust fogadtam orokbe (tacskonak nez ki, de nyilvan nem tk-s), kb 10 perc alatt “elvittem” ugymond, amikor lattam facebookon a posztot rola, mar jelentkeztem is es en lettem a nyertes, aki orokbefogadhatta szerencsere. 1 heten belul mar nalam is volt.

Sokan szeretnenek orokbefogadni fajtamentestol.

2022. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
6# igen, épp ezért kértem hogy valahogy definiáljuk a kutyus küllemét stb. Engem például cs. érdekelne, néhány hónapja elhataroztam hogy örökbe fogadok kutyát de csak akkor ha hasonló méretű és küllemű mint az enyém.
2022. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Shih Tzu.A megszólalásig hasonlít a fajtára,de így sem hiszem,hogy fajtatiszta.
2022. márc. 19. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Idős kutyát nehéz, de fiatal felnőttet nem annyira. Én most fogadtam örökbe egy 6 éves kutyát. Kifejezetten nem kölyköt kerestem, az életembe most jobban beilleszthető egy felnőtt kutya és ezzel vannak mások is így. Fajtamentőkön keresztül sokkal könnyebb örökbe adni, őket nagyon sokan követik és ők sokat tudnak segíteni a megfelelő, megbízható gazda kiválasztásában is.
2022. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Vannak, akik célzottan felnőtt kutyát keresnek, nem lehetetlen, főleg, ha nagyon hasonlít a fajtára. De csak ivartalanítva kerüljön új gazdához, fajtamentést is be lehet vonni.
2022. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!