Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy etesem a kiskutyánkat?

Hogy etesem a kiskutyánkat?

Figyelt kérdés
1hete fogadtunk örökbe egy 10hetes kutyust. De az etetés elég nehézkes. Ehet csak egész nap száraztápot? A konzervtöl megy a hasa.

2022. márc. 20. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehet, a száraztáp teljes értékű eledel, amennyiben megfelelő minőségű és kölyköknek való.
2022. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Konzervet eleve nem kellene adni. Legalabbis ilyen Darking, Chappy, Pedigree és társait. Mintha koslékkal etetnéd, csak még annyi tápanyag sincs benne.


Száraztápot csak akkod, ha jó minőségű és nem a fenti szintű.

2022. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutyák gyomra nagyon érzékeny tud lenni, ezért pl ha tápot váltasz, azt is csak fokozatosan szabad. Konzervet alapból hanyagold egyelőre, mert rágnia kell, tehát az a jó, ha száraztápot kap. Minőségre, hústartalomra figyelj.
2022. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

#2

Vannak nagyon jó minőségű konzervek, pl. én Real Nature-t szoktam venni, abban nagyon magas a hústartalom.

2022. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó, tudom, hogy vannak jó konzervek. Ezért írtam, hogy "Legalabbis ilyen Darking, Chappy, Pedigree és társait."

Tudom, az a fránya olvasás és szövegértés...

2022. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!