Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet leellenőrizni, hogy...

Hol lehet leellenőrizni, hogy egy tenyészet valós e?

Figyelt kérdés
Törzskönyves kiskutyát néztem neten, van honlapjuk, képek arról, hogy versenyeken vesznek részt. Látszólag nem szapisnak tűnik, de vannak bennem kétségek. Hol tudok leellenőrizni egy magántenyésztőt, hogy nem szaporító e?
2022. márc. 30. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
legtöbb tenyésztő az szaporító , ezek ha már nem hoz hasznot a kutya akkor elajádékozzák . azokat lehet tenyésztőnek nevezni ahol megöregszik a kutya / macska akik nem ajándékozzák el a hasznot már nem termelő élőlényt . megnézed ha van a portán öreg kutya akkor esélyes hogy nem szaporító
2022. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Elsőként ellenőrzöd az FCI-nál, hogy a kennel-név be van-e jegyezve. Ha az megvan, akkor mész tovább. Megnézed milyen fajta, és megnézed a fajta klubbot, hogy náluk van-e regisztrálva. Esetleg belépsz a fajtával kapcsolatos facebook csoportba és ott is tudsz érdeklődni. Elmész a soron következő kiállításra és nézelődsz (egy kiállítási belépő egy TK-s kutya árához képest elenyésző), még közeli külföldi kiállítás esetén is.
2022. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fci oldalán a kennelnév keresőben találtam ilyet, de ha jól értem, az a kereső csak arra szolgál, hogy a foglalt neveket megmutassa? Arról nem találtam infót, hogy valóban az illető emberhez tartozik e a kennelnév. Rosszul keresek?
2022. márc. 30. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Fajtaklub oldalán fel vannak sorolva a tenyésztők. Névvel, elérhetőséggel.
2022. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
4: Nem mindegyiknél.
2022. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Mondd a kennelnevet, megmondom valos e
2022. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
MEOE oldalán.
2022. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És azon belül? Eddig én is eljutottam a google segítségével, de tenyésztőkről nem találtam listát.
2022. márc. 30. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert a lista a fajtakluboknál van általában.
2022. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!