Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agilitys kölyökkutya tippek?

Agilitys kölyökkutya tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztook! Tegnap érkezett hozzám az 5 hónapos border terrier kölyköm. agility kutya lesz, mint a mostani kutyám. Agilitysek, esetleg van valakinek valami tippe amit nagyon fontosnak tart? Megköszönném!

2022. ápr. 2. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szeressen játszani, főleg huzizni, de pörögjön a kajára is, illetve gyorsan lehessen váltogatni a két motiváció között. Vidd magaddal mindenhova, menjetek különféle helyekre és játsz ott is vele és kérj tőle feladatokat, hogy ki tudja zárni a környezetet és csak rád és a munkára tudjon koncentrálni, ha kell.


Elkezdheted az akadályfókuszt is tanítani neki, kerültetéseket, zóna alapjait, hátsó láb tudatosságot fejlesztheted és hogy dolgozzon mindkét kézre.


Ezen a csatornán egy versenyző nagyon részletesen dokumentálta, hogy építi fel az agilitys kölyökkutyáját, szerintem nagyon jó videók: https://www.youtube.com/watch?v=uJ4cjr86RnI&list=PLkWeFVdCAC..

2022. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon jó online képzések vannak külföldi nagy agility versenyzőktől. A pihenés tanítástól kezdve a motiváció fejlesztésen át az alapozásokig mindenről. Érdemes előfizetni ilyenre.
2022. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Agility az csoportos sport, miért nem a csapattársaidat kérdezed a módszerekről? Abból semmi nem jó sül ki, ha eltérő módszerrel neveled a többiekétől.
2022. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #3, az edzoimet is kerdeztem, de gondoltam kaphatok olyan tippet is amit ok nem mondtak el
2022. ápr. 7. 13:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!