Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Na akkor most melyik a jó?

Na akkor most melyik a jó?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés és vita folyik itt a tápokról, most már én is összezavarodtam. Nekem anno még egy neves tenyésztő ajánlotta a Royal Canint. Azzal etette a kölyköket és mondta hogy maradjunk ennél csak váltsunk felnőtt változatra. Én meg látván az árát és a hírnevet eszembe se jutott hogy rossz minőségű. A kutyáim szépek és egészségesek, de itt mindenki azt mondja ilyen árban van jobb is, akkor most még is melyikkel etessem a kutyáimat?

egy terrier keverékem és egy snacim van, de gondolom ez tök mindegy...


2010. szept. 14. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy kutyánál beválik valamelyik táp(ez minden kutyánál más)felesleges változtatni.

A RC valóban drága az összetételéhez képest,de ha bevált,ne változtass.

2010. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 1 hete etetem a kutyámat Royal Canin fajtatáppal (francia bully). Nekünk eddig bevált. A kutyám is imádja.

Olyan táp nincs, amire mindenki azt mondja, hogy tökéletes. Meg hiába jó egy táp, ha a kutyád semmi áron sem eszi meg. Azért ez sem mellékes szempont. Összetétel alapján vannak a RC-nál jobb tápok is, de így is százszor jobb, mint a Pedigree és társai. Mindenképpen prémiumtápnak számít. Én váltogatni fogom. Ahogy elfogy a Royal Canin, veszek egy csomag Acanát.

A nagytestű kutyusomnak Acanát adok most és nagyon jó.

2010. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A RC prémium táp, ne aggódj emiatt:)

Az én kutyámnál mondjuk nem vált be, mert úgy kakilt tőle, mint egy nyúl. Gyakran, sok apró bogyót.

Most Acana-t kap, ettől naponta 2x kakil, és olyan "egészséges kaki formájút":D

Egyébként az ürülék állaga fontos, sok mindent elárul. Nem szabad, hogy híg legyen, de az sem jó, ha kemény, és erölködik a kutyad kakilás közben.

Ha úgy látod, hogy ezen a téren minden rendben, akkor maradj ennél a tápnál, mert amúgy jó minőségű.

2010. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Royal Canin egy szper prémium táp. A minősége is ennek megfelelő.
2010. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!