Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya kevésbé lesz boldog,...

A kutya kevésbé lesz boldog, ha farokvágva van?

Figyelt kérdés
Anyám szerint, úgy sokkal kutyásabb, ha rövid farka van, nekem meg tetszik természetesen is, és ha a kutyának ez nem jó, akkor inkább nem kínzom meg...
2010. szept. 14. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért akarnád levágatni? Anyukád szerint meg mi jogon lenne neki jobb? A természetben talán a farkasoknak is vágják, vagy mi? Szerintem felesleges csonkítás! Egy ideig a spaniknak is vágták a farkát, de nekem hosszúfarkú van, és sokkal jobban tetszik, hogy ilyen aranyos is zászlója van. Magyarázd el neki, hogy felesleges! Ő mit szólna, ha megcsonkítanák a fülét, mert ez a divat?
2010. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
elmagyaráztam már, de ő eléggé ad a divatra, szóval kitart a véleménye mellet, de hát én is, és azt mondta, hogyha majd lesz kutyám (1-2 év múlva) akkor én döntök :)
2010. szept. 14. 22:01
 3/15 A kérdező kommentje:
és köszönöm a választ!
2010. szept. 14. 22:01
 4/15 anonim válasza:
75%
Szerintem a kutya farokkal kutya.
2010. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ad a divatra? 1. vagyok. De nem minden fajtánál van a farok és fülvágás. Amiknél pl vágják a fület az asszem Dobi, Boxer, hasonlók. De mondjuk egy pulinak egyiket se. Most nem azt mondom, hogy tarts pulit, de ha van egy neked szimpatikus fajta, aminek speckó semmijét nem vágják, akkor nincs is vita, mert ha akarná se tudná neki levágatni.
2010. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Hülyeség. Ez az egész farokvágás tök fölösleges. Mutatsd meg anyukádnak ezt a kérdést, hátha meggondolja magát!
2010. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
csak akkor, ha a fajta megköveteli, de ha nem, akkor azért ne vágassátok, mert anyukádnak jobban tetszik
2010. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, fajtában még gondolkodunk, van idő :D
2010. szept. 14. 22:20
 9/15 anonim ***** válasza:
NEM LESZ BOLDOGTALAN! Lehet hogy csak divat és felesleges, de azárt azt fejezzük már be hogy a kutya ettől szenved vagy akármi baja lesz. Egy hozzáértő végezte beavatkozástól a kutyának nem lesz semmi baja és ha jól nevelik akkor ugyanúgy el tud igazodni a világban! Nekem farok nélkül született kutyám van, mondhatom gyorsabban fut az összes többinél és eddig még nem akadtak 'nyelvi' problémái. A világ legjobb munkakutyái születnek farok nélkül vagy vágják le nekik. Ez nekik nem rossz. Nem kell megcsinálni de ne is drámázzunk már hogy mekkora állatkínzás, közben meg az igazi állatkínzók vígan elvannak.
2010. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csúnya a farok vágott kutya
2010. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!