Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alsó pulykacombcsontot nyersen...

Alsó pulykacombcsontot nyersen adhatok-e kutyának? Német juhász, 1 éves elmúlt.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 06:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2022. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2022. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem az első két válaszolót, miért ne adhatnál? Rengetegen barfoznak a kutyáikkal és semmi bajuk nincs. Sertést alkatrészeket (hús, csont) nem szabad nyersen adni, amúgy szinte minden mehet.
2022. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
16%

A csontot, főleg, ha combcsont, NEM SZABAD a kutyának adni.


Egyáltalán miért akarod? Miért ragaszkodsz ehhez ennyire? Nem tudsz egy rendes, egészséges kaját venni a kutyádnak? Direkt tönkre akarod tenni a kutyádat?


A barfozás nem azt jelenti, hogy csontot, főleg hosszú csontot adnak a kutyának!!! Tönkre teszi a belét!

2022. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Maya Bunnyheart ***** válasza:
77%

Csak akkor ha barfozol vele és nagyon szépen rág, de egyébként a tartócsontok nem ajánlottak.

Amennyiben táppal etetsz akkor nem, mert a nyerset táppal keverni nem jó ötlet.

2022. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2022. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Üreges szárnyascsontot tilos, kifúrhatja a belét. Tudom, hogy tanyán megkap a kutya mindent, meg a prolik is legyintenek, ugyammá, de aki felelős állattartó, és nem hulye, az nem tesz ilyet.
2022. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Kaphat.
2022. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A kérdés azért volt, mert nem szokott csontot kapni, és olvastam, hogy a csont hasznos. kutyaboltban vettem már ugyan neki azt a nagy szárított marhacsontot, de nem kellett neki.
2022. ápr. 6. 12:39
 10/14 anonim válasza:
47%

Mégegyszer mondom: kifúrhatja a belét! A 7-esnek teljesen igaza van. Vegyél neki valamilyen rágót az állateledel-boltban.


Azért nem kellett a szárított marhacsont, mert okosabb a kutyád, mint te.

2022. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!