Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalan kan kutyák is...

Az ivartalan kan kutyák is megérzik ha tüzel egy szuka, és hágó mozdulatokat végezhetnek rajta?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ivartalan kutya max dominálásból csinál ilyet, de ezt hímeknél is
2022. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, eddig nem csinálta, csak most h tüzel a szukám. Állítólag azért érzik az ivartalan kanok is, csak nem tudnak mit csinálni ugye. Nem tudom ez mennyire igaz.
2022. ápr. 8. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát attól, hogy a golyók már nincsenek, még tudja mit kéne tennie.
2022. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm!
2022. ápr. 8. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Az én ivartalanított kutyám tüzelési időszakban max többet jelöl vizeléssel.
2022. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
3 evesen lett ivartalanitva, es igen. Nem olyan hevesen, mint egy ivaros, de "kanos" lesz, igazabol onnan vettuk eszre hogy a masik kutyank eppen elso tuzelese kezdodik, hogy a kan odaszagolt, es elkezdett remegni a szaja, es hago mozdulatokat csinalt a levegoben. Kesobb be is probalkozott, de egyreszt a meretkulonseg miatt semmi nem tortent, masreszt a szuka sem allt meg neki. Azota mar a szuka is ivartalan, es ez a viselkedes is megszunt, egyertelmuen nem dominancia volt az oka. Foleg hogy a szuka a dominansabb, akaratosabb.
2022. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm :)
2022. ápr. 8. 23:49
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy ivaros kan kutyát a tüzelő szuka szaga indítja be, csak akkor ugrik szukára (kivéve dominancia, de az most lényegtelen). Attól, hogy ivartalanítva van a kan, a szaglását és az ösztönét nem veszíti el.
2022. ápr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Van két kutyánk, egyik kan másik szuka. A szuka ivartalanított, vagyis nem tüzel semmi, a kan ivaros. A kan még így is rengeteget ugrott rá az ivartalanított kutyára, de Ő dominancia kimutatása miatt leginkább. Folyamatosan ezt csinálta, ha bementek a kennelbe akkor is, ha megsimogattam a másik kutyát akkor is. Volt hogy "előlről", mindegy volt neki csak ő legyen a domináns. De ezen meg sem lepődtem azokután hogy apa 10 évvel ezelőtt azért választotta ki az alomból mert mindegyik alomtársán felmászva, letaposva mindenkit lexarva Ő akart lenni a középpontban, emiatt hozta el apa. Tegnap egyébként el kellett őt altatnunk, mert durva bélelzáródást kapott. Kb majd meghalok annyira fáj hogy nincs, mert úgy tudott rám nézni az a kutya mintha én lennék neki a Minden, mindig bújt hozzám, ha leültem a székre beletette a fejét az ölembe és nyomta mégjobban mégjobban, lásd itt vagyok. Nem szerettem még ennyire állatot soha mint Őt, meghalok kb úgy fáj hogy nincs. Sokan elbagatelizálják hogy "jajj csak kutya", akkor ők még soha nem szerettek úgy állatot mint én. Bocsánat hogy így eltértem a témától de ki kellett írnom magamból. Köszönöm.
2022. ápr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
7 éves lett ivartalanítva a kan kutyánk, teljesen hidegen hagyják a tüzelő szukák. Ivarosan nagyon ment volna rájuk.
2022. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!