Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám a haletetőanyagos...

Kutyám a haletetőanyagos dobozból kiette az etetőanyagot benne egy 6-os horoggal. Szerintetek megakad valahol? Reggel viszem állatorvoshoz...

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én csak most olvastam a kérdést de érdeklődnék hogy vagytok?

Mi már 2x is jártunk így sajnos, hogy várnom kellett, hogy valami kijöjjön -na de az egyik sem ilyen szúrós volt- és mind a 2x 6 napig váratott magára ez a csoda! Pedig volt széklet minden nap. Csak azért írom, ha a röntgen szerint rendben halad a horog, de még nem jött ki, akkor még 1-2 napot lehet várni kell.

Még egy tanács: ilyenkor főtt krumplit kell adni mert az jól bevonja az idegen tárgyat.

De remélem minden rendben a kutyusoddal!?

2022. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hali, végül elvittem a kórházba a kutyust. A gyomrába beleállt a horog, így nem jött volna ki neki sehogy sem. Felvágták hasát és kiszedték. Szerencsére minden jól alakult. ☺️
2022. dec. 20. 22:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!