Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyimnak a Pepita Pite...

Kiskutyimnak a Pepita Pite nevet adnám, jólessz?

Figyelt kérdés
Vagy ez ciki ha 17 évesen ezt a nevet kiabálom az utcán? :3 *o*
2022. ápr. 17. 01:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez a neve, de mint ahogy előttem többen is írták, le fog majd rövidüli a mindennapi használatban :)
2022. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a neve inkább Hakuna Matata, vagy Pulykakebab Joghurtos Padlizsánsalátával és tortillachipssel.
2022. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutya is könnyebben jegyezné meg, ha röviddebb nevet adnál neki, meg hosszú távon Te is rövidíteni fogsz, igaza van több előttem szólónak... Két szótagból álló névnél hosszabb esetén általában előbb utóbb rövidítés lesz belőle :)
2022. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon úgyis rövidíteni fogod, mert beletörik a nyelved, de nyugodtan hívhatod így, tenyésztők is adnak kacifántos neveket a kutyáknak, de általában nem az marad a hívónevük.
2022. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az aztán behívás lesz.Gyere Pepita Pite!


Ha csak nem találsz valami becenevet neki (Pepi,Peti,simán Pite,Pepe,Pita,akármi) problémás lesz mindig megszólítani,legalábbis én az ilyen hosszú neveket nem szeretem.Azért is lett az enyém Dex(ter) :D

2022. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!