Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a puliról?

Mi a véleményetek a puliról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne, nehéz a szőrét ápolni, nagyon hangosan ugat, de azért aranyos kutya.
2010. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem szeretem őket.
2010. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyfojtában ugat mindenre,szőrét rendben tartani katasztrófa,ott jó a Puli ahova "kitalálták" a pusztán.
2010. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyet ismerek, imádom!

Nagyon jó természetű, igaz egy kicsit hangos, főleg amikor nekiáll terelni, de nem zavaró.

Én személy szerint nem tartanék, mert jobban szeretem a kicsi kotorékebeket (terrierek, tacsik), vagy a hosszú lábú futóbolondokat (vizsla, agár)

Ettől függetlenül egy szimpatikus fajta! És igaz magyar kuriózum:)

2010. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem szeretem, nem látszik a szeme
2010. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Imádom őket!


Nagyon okosak. A szőrüket én nem bántanám, mert az úgy szép, természetes, rasztás formában. Most arra gondolok, hogy nem fésülgetném naponta. Mamámnak volt pulija és nagyon jó kutya volt.

2010. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amit én ismerek, az nem csak hogy csúnya (összeállt a szőre, mint az állat), nem engedi lenyírni magát (ugat, harap), kiszámíthatatlan (gazdájára is rámorog), mindig kifut az utcára, amint nyílik a kapu, hangos, és ahogy a fal mellett közlekedik és hozzádörgölőzik tiszta dzsuva tőle a fal, hangos....
2010. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Apunál a cégnél van egy, és imádjuk. Nagyon jó házörző, és nagyon okos. Nem ugat többet, mint bármelyik másik kutya. Van egy aranyos sztorim. Anno, amikor a rotink már eléggé öreg volt, az udvaron beleesett valami mély szikkasztó gödörbe és nem tudott kijönni. A puli ment apuhoz ugatni, de persze ő nem tudta, hogy miért ugat. Az lett gyanús, hogy a kutya bement a műhelybe. Pedig onnan ki vannak tiltva a kutyák, tudják is, soha nem mennek be. Apu is meglepődött mert Sir Gombóc Arthur jó kutyus, nem ment be még soha.:) De csak ugatott szegénykém, apu meg hála Istennek ment utána. Odavitte aput a gödörhöz, ahol perceken múlott a rotink élete. Gyorsan kiszedte a kutyust, és így megúszta. Nem hittük el, hogy ilyen okos pulink van. Szóval mi imádjuk. Jó télen valóban kicsit koszosabb, de azért figyelünk rá, hogy annyira ne álljon ossze a szőre, nyáron meg megszoktuk nyírni!
2010. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hűséges, jó házőrző, de ugatós, harapós, főleg bokára megy.
2010. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kinézetre aranyos és mókás "rasztakutya", de tényleg elég aggresszív és zajos egy állat.
2010. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!