Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ilyen drága tápnál komolya...

Egy ilyen drága tápnál komolyan nincs megoldva a gyártó által, hogy friss maradjon?

Figyelt kérdés

Most váltottam Acanára, eddig Real Nature Wildernessel etettem. Épp megérkezett a 17 kilós csomag, kinyitottam, de visszazárni nem lehet. Kifejezetten tetszett ez az "easy open" cucc, de meg vagyok döbbenve hogy nincs rajta olyan "cipzár", mint amit a másik márkán megszoktam.

Vagy én nem veszek észre valamit a zacskón amit kéne? Acanások, hogy tartjátok frissen a tápot?



2022. ápr. 25. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni táptároló dobozt.
2022. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Taptarto dobozban tartom, ami inkabb hordo meretu mert belefer vagy 20-25 kilo tap, csatos tetovel. Ilyen nagyobb csatos, muanyag dobozokat talalsz barmelyik nagy aruhazban, talan pepco-ban is. De vannak a zooplus oldalan kifejezetten taptartok is, meg esztetikusabb is, mint a zsak.
2022. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Visszahajtod a zacskó száját, és teszel rá 2 vagy több nagy bindert. Ez ilyen egyszerű. Szerint még jobb is. :)


51 mm-es óriásból nincs kétezer forint a 12 db-os csomag...

2022. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolom úgy vannak vele, hogy ha normális tápra telik, akkor egy tárolódoboz is belefér. És nem, én sem tartóm jónak hogy nem zárható vissza. Bizonyos súlynál, nagy kiszerelésnéknél minden márkánál alapnak kéne lennie.
2022. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
jó tárpól átváltottál egy szrabbra
2022. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5, nem hinném hogy szarabb lenne, de ha kifejted hogy miért szarabb, szívesen elolvasom az érvelésed. Egyébként azért váltottam, mert napi négyszer kakil, ami nem hiszem hogy normális. Hiába jó egy táp, ha a kutyának valamiért nem jól hasznosul. Minden szervezet más, a legjobb táp is lehet rossz egy-egy kutyánál.

Egyébként köszönök minden hozzászólást és tippet!

2022. ápr. 25. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, de ez van. Ilyen áron minimum elvárás lenne az easy open mellett a visszazárás és az oldalán a fogantyú is. Az meg a Brtinek van, de azon nincs easy open. Talán nincs is táo amin mindhárom megtalálható.
2022. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!