Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért issza meg a saját...

Miért issza meg a saját Pisijét a kis kutyàm?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne hogy a 10 hetes beagle kis kutyám elkezdeni nyalogatni tehát inni a saját pisijét ez mitől lehet ?

2022. máj. 2. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Szomjas és/vagy unatkozik.
2022. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Leszidod ha bepisil? Lehet ezert akarja eltuntetni a nyomokat.
2022. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
az én kutyám a saját szarát is megeszi!
2022. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

A pisit miért írtad nagybetűvel? Mert tulajdonnév?😉


Másik kérdésem, hogy hova pisil a kutya, hogy tud belőle inni?? Bilibe?

2022. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4-iknek írom !

Hogy miért írtam nagy betűvel ?

Mondjuk mert véletlen be nyomtam vagy a telefon úgy írta be ? De ha egy ilyenbe bele tudsz kötni a sokat nem várok tőled !


És nem ,nem bilibe pisil hanem a földre és mivel van nyelve fel tudja nyalni /inni !

2022. máj. 2. 10:24
 6/15 A kérdező kommentje:
2-iknak írom ! Igen leszidom mert egyelőre próbálom pelenkára szoktatni ameddig nem kapja meg az oltásait
2022. máj. 2. 10:25
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

A föld felissza a Pisit. Onnan mehez lehet meginni.

Ne engedd neki.

2022. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és a kistkutyám egy szó!
2022. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Lattom gyerek korod nem volt hogy mindenbe bele tudsz kötni ! Most akkor bele Kössek én is abba hogy kiskutyába írtál egy t betűt ?

De nem fogok mert nem megyek le az óvoda szintre !!

Ja és ha olvastad volna akkor ,tudna mivel kiskutya meg és nem lehet kivinni az oltások előtt , akkor tudnád hogy a föld az itt bent lakásba jelenti a földet meg tisztán le volt írva hogy pelenkára szoktatás van !

Ja és ha jól tudom akkor a lakásba a föld nem szívja be :)

Az helyet hogy próbálsz belekötni mindenbe és nem tudsz írni egy normális választ se akkor igazából ne is írj , mert ha nem tudsz normálisat írni csak próbálsz belekötni mindenben akkor ne is írj ha nem menj vissza az oviba mert ott van meg az agyi szinted ! További szép napot !!!!

2022. máj. 2. 11:29
 10/15 A kérdező kommentje:
Tehát aki nem tudd normális választ adni vagy csak játszani próbálja nagy fiú de közbe meg csak pelyhes neki az ne is írjon köszönöm !!
2022. máj. 2. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!