Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlotok? Főleg tabletta...

Mit ajánlotok? Főleg tabletta érdekelne.....

Figyelt kérdés
10 éves németjuhászom gyakran eszik füvet.Az állatorvos a Love2Dogs tablettát ajánlotta./ nem kevés pénzért/ Azonkívül,hogy dög szaga van a kutyám hányt tőle.
2022. máj. 4. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Mit eszik alapból?

Nálunk is mindenki sokat legel most, de ez csak azért van mert megindult a fű szeretik, és néha megállnak legelészni.


Nem lehet hogy nálatok is csak ennyi a gond?

2022. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Miénk is gyakran eszik, semmi baja
2022. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen lehet,hogy túl aggódom,mert nagyon szeretem!Jó minőségű tápot kap és vitaminokat.
2022. máj. 4. 14:03
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Füvet égő gyomorra szoktak enni amellett, hogy amúgy szeretik csócsálni. Biztos nincs ilyen jellegű baja?
2022. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Az enyem is szereti, de semmi baja. Igaz csak par szalat legel es nem hány.

Adj neki a kajahoz reszelt uborkat, lehet sok a sava.

2022. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Kicsi korom óta az összes kutyánk szeretett legelni, pedig mind más kaját kapott. Nekem most 2 kutyám van, mindkettő kétpofára eszi a füvet🤣Pedig szuperprémium tápot kapnak, szóval szerintem ez teljesen normális dolog a kutyáknál. Manapság minden “kutyás viselkedésre” rámondjál, hogy tuti valami betegség, csakhogy legomboljanak rólad annyi pénzt, amennyit csak lehet.
2022. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

A kutyadnak dog szaga van? Na ezt ki kene vizsgaltatni, ez nem a futol van.

Egyebkent meg nem baj, ha eszi, az se, hogy hanyt tole.

2022. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es.nem a kutyának van dög szaga,hanem a tablettának amit az állatorvos ajánlott!!!!
2022. máj. 4. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:
nyilván a tablettának direkt van ilyen szaga, sok kutyakaja, kutygyógyszer nem arra van tervezve hogy finom illatú legyen. amúgy az én kutyám is sok füvet eszik, kb minden sétánál megáll legelészni, pedig teljesen egészséges, sokszor szerintem azért is eszik mert szomjas és ezzel ugye oltja a szomját.
2022. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

11 éves németjuhászom van, ő is rendszeresen legel. Szerintem félig kecske. Nekem 2 orvos is azt mondta, hogy nincs ezzel baj. A táp jó minőségű, a széklete rendben.


Az előző németjuhászomnak mindig főztem külön, de ő is legelt.

2022. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!