Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van itt pincsije vagy...

Kinek van itt pincsije vagy palotakutyája?

Figyelt kérdés

mindíg csak ezt a yorkshir terrier meg a westieról hallani meg bichonrol, de pincsiről sose

és nem vita gerjesztés végett, de az egyik ismerősömnek van westieje és az egy kis öleb az enyém pedig teljesen elentéte az övének, a patkányt egeret szétszedi, idegent nem enged be, az övé pedig mindenkivel játszik, jó ez egy ilyen kutyánál nem baj, de még egy hörcsögtől is elszalad


2010. szept. 17. 06:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gyerekkori barátnőmék palotakutyát tartottak és "tenyésztettek". Már csak tartanak. De én kiábrándultam belőlük egy életre ne haragudj meg. Vagy nem nevelték vagy nem tudom mit csináltak vele, de azok a kutyák mindig egy idegbeteg kis görcsök voltak, mindenki lábának ugrottak neki, megharapták az embert, állandóan ugattak, nem voltak szobatiszták. Jó lehet ez csak nevelés kérdése lett volna, de gyerek korom óta azt láttam, hogy ez a kutya ilyen. Így belém rögződött. Nekem yorkshirem van. Ugatni ő is ugat, kitűnő jelző kutya, sőt már csirkét is fogott. De nem ugrik neki az embernek, de nem is barátkozik.

Tudom nem a kutya hibája, de ez a kép a palotakutyákról nagyon belém rögzült.

2010. szept. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a pincsi nem kutya. nincs olyan hogy pincsi. van tibeti spániel meg van pekingi palotakutya. Mindkettő besorolása társasági kutya, azaz csak azért tenyésztették hogy öleb legyen.

A west highland white terrier egy terrier, vadászatra tenyésztették.

2010. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
akkor mit jelent az aszó, hogy pincsi?
2010. szept. 17. 12:42
 4/12 A kérdező kommentje:

igazad van 2. nekem tibeti spánielem van ezek szerint, kép alapján

és ezért nem adott ki találatot a google a pincsi szóra

2010. szept. 17. 12:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Anyukámnak egy 4,5 hónapos pekingi palotakutyusa van és ő nem illik abba a képbe, amit az első hozzászóló írt. Habár ő is jelezte, hogy ez nevelés kérdése is lehet. Anyué figyelmes, könnyen tanul, 3 hónaposan már abszolút szobatiszta volt, nem agresszív. Idegenekkel távolságtartó, de nem esik neki senkinek, inkább csöndesen szemlélődik. Hihetetlen sok energiával rendelkezik, nagyon nagyokat lehet vele játszani, kb 4 kis plüsst már szétcincált, de ennél nagyobb kárt még nem csinált. Én alapjában véve pozitívan csalódtam benne, mint fajtában. Viszont még annyit hozzátennék, hogy kicsit makacs, tehát fegyelmezésnél következetesnek kell lenni (mondjuk minden kutyusnál)
2010. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is van egy pekingi palotakutyám,egyutt nottunk fel,már 10éve egyutt vagyunk!:) Nagyon ragaszkodó kutyuskák, szobatiszta és az enyém okos is:) de amúgy énis aztmondom neki,hogy palotapincsi.:$
2010. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyszer nekemjött egy. azóta nem csipázom őket :)
2010. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen engem is támadott meg már több is

de ha valakinek van akkor szeretni fogja biztos vagyok benne

2010. szept. 18. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem kicsi koromban üldözött egy pekingi palotakutya és azóta nagyon félek tőlük
2010. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
vicces :D
2010. szept. 19. 00:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!