Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fog fázni ha levágatom a...

Nem fog fázni ha levágatom a szőrét?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves német juhászom, és most fogunk menni a kutyakozmetikába. Sajnos ivartalanítási műtétet hajtottak végre rajta, ezért leborotválták az egész hasát meg az oldalából is. Ez 2010.08.02-án volt. Most tisztára felemás meg minden, és viszem kozmetikázásra és le akarnám nyiratni a szőrét. A kozmetikusnak van 3,5,7,9,12,15-ös pengéja, ha levágatom melyikkel?
2010. szept. 17. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nehogy levágasd. Borzasztó nevetségesen fog kinézni és még fázni is fog, ráadásul a helyére növő bunda sem olyan lesz, mint volt. Szóval eszedbe ne jusson. Az oldalán egy hónap alatt szerintem visszanő a szőr.
2010. szept. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azzal számolj h kb 2-2,5 hónap alatt nő vissza neki a normál szőre. Ha csupán esztétikailag akarod megnyíratni mert nem tetszik h felemás, akkor inkább ne.

Az meg nagyon jó h ivartalanítva lett. Jó döntés volt! :o)

2010. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"a helyére növő bunda sem olyan lesz, mint volt"

Ez azért így nem fedi a valóságot.

2010. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lenyiratni az egész szőrét egy német juhásznak??? Ne viccelj már!

Pár hónap után már nem fog látszódni.

2010. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne, ha így hagynád, így oké látszik, hogy műtve volt, de lenyírva, hogy fog kinézni szegény? Meg téged is hülyének néznek majd, amiért lenyirattál egy Nj-t.

És igen, fázna.

2010. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, úgy könnyebb lenne, kezelni a szőrét, mert iszonyat hülyén néz mostki h össze vissza van:S Én így is úgy is szeretem, szóval engem nem zavarna, és ápoltabbnak is nézne ki. Ja igen már el kellett mennünk ivartalanításra, igaz még egyszer sem szült életében de nem is baj.
2010. szept. 17. 14:20
 7/13 anonim ***** válasza:
könnyebb lenne kezelni a szőrét??? Miért, amúgy olyan nehez kezelni egy NJ szőrét??, Nah ilyet se hallottam még. Meg, hogy ápoltabbnak nézne ki... SZerintem hülyén, nem ápoltan nézne ki. Nem kell bohócot csinálni a kutyából...
2010. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már igy kitolj azzal a kutyával, jön a tél. Inkább nézzen ki viccesen mint fázzon, friss sebbel a hasán.
2010. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem készültem bohócot csinálni belőle!

És igen ez nem egy szerencsétlen nj hanem egy ónémetjuhász!!!

2010. szept. 17. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:

azért nem kéne le"szerencsétlen"ezni egy kutyus fajtát sem:S

kérdezd meg majd a kutyakozmetikust, ő mit javasol.

nekem westiem van, és én is ezen agyalok h vágassam e le a szőrét még tél előtt, de sztem le fogom(bár ő kap kabátot télre mert elég fázós). tény h könnyebb kezelni a szőrt.

2010. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!