Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a pomerániai kutyát...

Ezt a pomerániai kutyát nyugodtan megvehetem? A kennel megbízható?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos kiskutya, pomerániai törpe spitz.

Törzskönyves, minden papírjával, 400 ezer Ft. Schahay supreme kennel.


2022. máj. 12. 12:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
84%

Azért számít, mert nem mindegy, hogy a pomerániainak hirdetett kiskutya pomerániai lesz-e ténylegesen vagy nagyobbra nő, az egészsége rendben van-e, a szülők megfelelően szűrtek-e, ha már ennyi pénzt kiad valaki egy kutyáért, akkor ne az legyen, hogy később a gatyáját is ráköltheti az állatorvosra, mert átverték. Szaporítós kutyáért meg tényleg lehúzás pénzt kérni.

Lehet, hogy csak új kennel, és azért nincs a listán, de a MEOESZ ebben tud tájékoztatást adni. Ha viszont problémás, akkor meg jobb tudni róla a kiskutya vásárlása előtt.

2022. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet én vagyok vak, de ez a kutya nekem nem is tűnik fajtatisztának, amit hirdetnek és többi kutyájuk sem. Szerintem csak egy szapi, aki választott magának egy jól hangzó kennelnevet. 400.000 meg rohadt sok pénz, még ilyen kutyáért is, csekkold le, hogy tényleg hivatalos kennel-e, de sztem kamu...
2022. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Már mindegy, máshonnan lett kiskutya.
2022. máj. 14. 23:26
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!