Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtörlitek a kutya fenekét?

Megtörlitek a kutya fenekét?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen rendszeresen? Érdemes egyébként?

2022. máj. 14. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem és szerintem nem érdemes
2022. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tsubba válasza:
70%
Ha szaros, erdemes azert kitorolni neki mivel o nem tudja 😃
2022. máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
...még a sajátomat se mindig sikerül akkor majd pont a kutyámat próbálom rávenni erre a számára kellemetlen dologra :)
2022. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak ha híg.
2022. máj. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha híg, akkor irány a zuhany, szappan. Nem kenegetem a seggén össze - vissza.
2022. máj. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy normális, egészséges kutyánál felesleges, mert nem kéne hogy olyan maradjon. Ha valami probléma, betegség miatt kellene, én nedves törlőkendőre szavaznék, és akkor már minden kaki után.
2022. máj. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
6-os válaszadó nem gondol a hosszúszőrű kutyákra, akiknél bizony egy teljesen egészséges végtermékből is maradhat ott a szőrön. Ebben az esetben nedves papírral megtörlöm (ez általában csak egy tincs), vagy ha van rá lehetőségem, letusolom (kerti csapnál). Ha nem ragad a kakiból a szőrön, akkor nem törlöm.
2022. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Hosszu szoru fajtaim vannak fenekuknel mindig kinyirom rovidre a szőrt.


De persze igy is elofordul ha lazabb kaksi es ott marad. Ha picit olyan popsitorlovel megtorlom. Ha nagyon kaksis altalaban hasmenesnel fordul elo, akkor zuhany es sampon :D


Alapvetoen nem torlom egyiknek sem.

2022. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nyírom a kutya szőrét,de elô fordul h.szaros marad.Nincs időhöz kötve,mikor bejön megnézem h.szaros e.Ha igen,vagy meg mosom,vagy nedves wc papírral megtörlöm neki.Mivel ágyban alszik,muszáj neki.
2022. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!