Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtörlitek a kutya fenekét?

Megtörlitek a kutya fenekét?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen rendszeresen? Érdemes egyébként?

máj. 14. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem és szerintem nem érdemes
máj. 14. 00:16
 2/9 tsubba válasza:
67%
Ha szaros, erdemes azert kitorolni neki mivel o nem tudja 😃
máj. 14. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
...még a sajátomat se mindig sikerül akkor majd pont a kutyámat próbálom rávenni erre a számára kellemetlen dologra :)
máj. 14. 00:39
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak ha híg.
máj. 14. 01:24
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha híg, akkor irány a zuhany, szappan. Nem kenegetem a seggén össze - vissza.
máj. 14. 03:03
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy normális, egészséges kutyánál felesleges, mert nem kéne hogy olyan maradjon. Ha valami probléma, betegség miatt kellene, én nedves törlőkendőre szavaznék, és akkor már minden kaki után.
máj. 14. 05:00
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
6-os válaszadó nem gondol a hosszúszőrű kutyákra, akiknél bizony egy teljesen egészséges végtermékből is maradhat ott a szőrön. Ebben az esetben nedves papírral megtörlöm (ez általában csak egy tincs), vagy ha van rá lehetőségem, letusolom (kerti csapnál). Ha nem ragad a kakiból a szőrön, akkor nem törlöm.
máj. 14. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Hosszu szoru fajtaim vannak fenekuknel mindig kinyirom rovidre a szőrt.

De persze igy is elofordul ha lazabb kaksi es ott marad. Ha picit olyan popsitorlovel megtorlom. Ha nagyon kaksis altalaban hasmenesnel fordul elo, akkor zuhany es sampon :D

Alapvetoen nem torlom egyiknek sem.

máj. 14. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nyírom a kutya szőrét,de elô fordul h.szaros marad.Nincs időhöz kötve,mikor bejön megnézem h.szaros e.Ha igen,vagy meg mosom,vagy nedves wc papírral megtörlöm neki.Mivel ágyban alszik,muszáj neki.
máj. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!