Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki melle pitbull? Mi a...

Yorki melle pitbull? Mi a velemenyetek rola?

Figyelt kérdés
Ne aggodjatok nem szeretnek masik kutyat csak kerdezem h yorki melle erdemes lenne tartani nagyobb testu kutyat vagy hogy egy nagytestu kutya kijonne egy kistestu kutyaval
2022. máj. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz másik kutyát, akkor miért kérdezed?
2022. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: csak szimplan kivancsi vagyok
2022. máj. 14. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Én nem ajánlom. Még véletlen akár játék közben is történhet olyan sérülés, ami a kicsi kutyának végzetes is lehet és ez most független attól, hogy pitbull, németjuhász vagy akármilyen nagytestű kutya. Én nem tartanék együtt ilyen kutyákat. Főleg, ha kölyökként kerül oda a nagyobb, akkor még annyira hebrencsek és nem tudják kontrollálni magukat, hogy pillanatokon belül meg is lehet a baj. Az utcán is volt már, hogy kölyök nagytestű kutya rohant neki a yorkimnak, jól le is csesztem a gazdit. Nyilván nem bántani akarja, de simán sérülést okozhat.
2022. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az en amstaffom meg van tanitva,h ne essen ra ne lepjen ra es ne nehezedjen ra a nala kisebb kutyakra. O mellette nem lesz baja ilyen apro torekeny kutyanak sem. De erre ot tanitottak.


Tehat meg lehet tanitani.


De teljesen mas a mozgasigenye a kettonek meg mas tipusu es sebessegu mozgast igenyelnek.


A pittel jarnod kell kocogni rendszeresen mindenkepp,h ne roncsolja ,ragja szet a butorokat,cuccaid.


Mas kutyak koze problemas vinned oket.

2022. máj. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem ajánlott. Véletlenül is történhet baleset, de a pitbull eleve kiszámíthatatlan fajta. Én ismertem olyan yorki tenyésztőt, akinek volt egy pitbullja. A kutyák több évig nagyon jól elvoltak, majd egyszer arra ment haza a gazda, hogy a yorkikat megölte a pit.
2022. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!