Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik staffordshire terrier...

Melyik staffordshire terrier kennelt ajánljátok?

Figyelt kérdés

2 éve halt meg a staffim, ő orosz felmenőkkel rendelkezett (wild-tiger&wayward wyvern). Izmos, robosztusabb testalkata volt, gyönyörű pofija, mindenképp ilyen testfelépítéssel megáldott kenneleknél nézelődnék.

[link]

[link]

[link]



2022. máj. 21. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Egyiket sem. Szent meggyözödésem, hogy a harcikutyák tenyésztését be kéne tiltani.


Jöhetnek a lepontozások, leszólások, hajrá. De amígy heti 2-3 olyan eset van csak az én lakohelyem csoportjàban, hogy staff/pit marcangolt szèt kisebb testü kutyákat, addig a véleményem nem tud vàltozni.


Tarts inkább olyan kutyát, ami élhetö és nem gyilkolàsra tenyésztették, így nem veszélyezteted vele a körbyezetedben élöket (nem, nem csak nevelés kèrdèse).

2022. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Ez a fajta be van tiltva, a Btk. is fegyvernek minősíti őket. Engem is lehet pontozni, leszarom. Az én véleményem se fog változni, én is nem egy tragédiáról hallottam kutyás körömben amit ezek a fajták okoztak.
2022. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért pontoznak le mert ez nem a kérdésre adott érdemi válasz.
2022. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

A kérdés az, hogy melyik kennelt ajànljuk. Válasz: egyiket se. Ha legalább egy ember sikerül lebeszèlni róla, hogy egy kőkemény, közveszélyes munkakutyát tartson házi kedvencként, akkor már megéri.


Aki ért a fajtához, megfelelö mennyisegű és minösegu munkat adna neki, es ug tartaná, ahogy a fajta megköveteli, az nem gyakorin fog kérdezni.

2022. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!