Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktátok az ilyeneket...

Hogy szoktátok az ilyeneket kiszedni?

Figyelt kérdés

Tele ment a kutyám bundája, valamilyen gazzal, sajnos enm tudom a nevát, de biztos tudjátok melyikre gondolok. Olyan formája van mint egy búzaszálnak, zöld és ilyen kicsi bogyók vannak rajta, amik nagyon bele tudnak ragadni még a ruhába is. Nos az a gond, hogy ilyen ragadt az orrára, és sehogyse tudom kiszedni, fáj neki, kapálozi, fésüvel se jon ki.

Valami jó módszer, vagy vigyem el kozmetikushoz? Mennyibe kerülne, hogy kiszedje neki?


2010. szept. 18. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ollóval vágd ki a szőrét ott egy csomóban
2010. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Fésűvel, az orrát?? xdxdxd Szegény kutya...


Vedd ki csipesszel!!

2010. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jó ötlet, teljesen a bőrére van raragdva, meg nem szivesen vagnám le a kis pofijáról a szőrt. Más ötlet?
2010. szept. 18. 11:04
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem az orrán van, hanem ott a pofiján nah, a szeme es az orra közti hosszúkás részen. Gondoltam érthető, az orrán nincs szőr, amibe beleragadjon...
2010. szept. 18. 11:06
 5/15 anonim ***** válasza:
vidd állatorvoshoz, talán olcsóbb mint kozmetikus.
2010. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
húúú hallod..az én kutyámnak is szokott lenni ilyen a szőrében ugyhogy ha sétálunk és meglátok egy ilyet gazt oda nem engedem!elöször ne ollóval!szépen kezd el neki kihúzogatni a szőréből.türelem kell hozzá ha az vagy akkor kijön neki.én is kiszoktam neki szedni!ha nem tudod leszedni akkor vágd ki ollóval de vigyáz nehogy a bőrét vágd meg!
2010. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem vágom ki semmiképp. Már annyit piszkálgattam a nagyrésze kijöt, még kínlódunk majd kicsit, most hagyon picit, eleget nyúztam. Köszi a választ.

Én se engedem amúgy olyan helyre, ahol van ilyen ,nem tudom most hogy nem vettem észre...

2010. szept. 18. 11:15
 8/15 A kérdező kommentje:
* kijött
2010. szept. 18. 11:15
 9/15 anonim ***** válasza:
az enyémnek a füle megy tele mindig (spániel), és amíg még nem gubancolódott nagyon bele, óvatosan kiszedem, a kis bogyókat pedig otthon. Szegénynek az orrába is ment bele már. Toklásznak hívják amúgy, és elég utálatos növény.
2010. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a kérdező nem a toklázra gondol hanem teljesen másra:)
2010. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!