Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek megvan Kyra Sundance...

Valakinek megvan Kyra Sundance 101 Fejlesztő gyakorlat c. könyve?

Figyelt kérdés

Valakinek megvan Kyra Sundance 101 Fejlesztő gyakorlat c. könyve? [link]

Szeretném megvásárolni, mert ismerem a szerzőt, (nagy rajongója vagyok) és tudom, hogy jó könyveket ír. Megtetszett a könyve, mert ismerem a Canine Conditioning Fitness-t (Kutyakondícionáló Fitness), és lelkesedtem érte, de (néhány) a felhasználói vélemények szerint túl sok nehezen és drágán beszerezhető eszköz van benne.

Nektek mi a véleményetek?



2022. máj. 23. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Tehat akkor nem fogod elvinni orvoshoz azt a szerencsetlen kutyat?

Miert nem?

2022. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El fogom vinni. De ezzel nem arra céloztam hogy baja van, hanem hogy szeretném egy kicsit fizikailag fejleszteni. Ez talán baj?
2022. máj. 23. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj. Laikuskent egy valoszinuleg nem tul jo allapotban levo kutyat te nem fogsz tudni “fejleszteni”. Az is szomoru, hogy eddig jutottatok.

Majd az orvos elmondja mit kell tenni, mi van vele.

2022. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a másik kérdésedet, próbáld megérteni, hogy a 7 éves törpetacskód nem öreg, a kistestű kutyáknál a 7 év nem kor. Annak alapján, amit leírtál, tacskóbetegség alakul nála.

Nem szabad önhatalmúlag semmit csinálni, csak orvosi javallatra.

Nem kutyás példa, de én jógakönyvből szedett nyújtógyakorlatokkal próbáltam orvosolni, hogy kicsit beállt a csípőm, ennek hatására kijött az ülőidegzsábám, két hétig nem tudtam megmozdulni. Pedig alig múltam 40.

Ne kísérletezz a kutyán, értsd meg, kárt okozhatsz.

2022. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz, aztán, ha szükséges fiziora és ott majd látod, hogy milyen gyakorlatokat kell csináltatnod a kutyáddal. Én pl versenyen nyertem fizios kezelést és ott nagyon aranyos volt a csaj, megmutatta, hogy nyújtsam le helyesen a kutyát. Egy felfújhatós matraccal és pár jógapárnával már rengeteg gyakorlatot tudtok csinálni és nem is akkora kiadás.
2022. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy nem tudnál segíteni, hanem csak kárt okoznál. Vidd orvoshoz, és azt csináld amit ő mond. 7 éves kor még egy 35-40 kg-s kutyánál sem öreg, többet ismerek, olyan aktívak lényegében, mint az én 3 éves kis-közepes virgonc kutyám. Az hogy a lábát sem tudja normálisan felemelni, nagyon aggasztó, ezzel 15 éves kutyával is azonnal rohannék az orvoshoz.
2022. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!