Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyád van?

Milyen fajta kutyád van?

Figyelt kérdés
Miért ezt a fajtát választottad? Milyen tulajdonságai vannak? És hogy hívják?

2022. máj. 27. 18:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Westie, Olivérnek hívják. Nem én neveztem el, mentett kutya, így kaptuk. Lusta kutya, nem őrzi a lakást, soha nem ugat, nagyon nyugodt, mozgásigénye csekély. Kocsikázni és utazni nagyon szeret. Új helyeket szívesen fedez fel.
2022. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Fekete mudi kan. A neve Csili, mert kis csípős.

Már 13 éves.


Gyengém a fekete,puha,göndör vagy hullámos szőr.

Ráadásul a mudi nagyon okos kutya. Élmény vele foglalkozni, ezt komolyan mondom.


Őelőtte angol cocker spániel kanom volt, Pamacs. Ő 15 évig élt.

2022. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Malinois. 3 éves. Németjuhászunk volt, viszont mindig is nagyon tetszettek a belgák. A Németjuhász halála után nem sokkal hoztunk egyet. Őrző-védőzünk vele.
2022. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Német vizsla
2022. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Keverék. Szívesen vennék tk-s kutyát, és fontos nekem hogy egészséges legyen, de egyszerűen annyi csodálatos kutya van a menhelyeken, hogy nem volt szívem venni :D Ráadásul sok fajta tetszik, nincs kifejezett "szerelmem", így értelme sem lett volna sok. Szóval a kutyám egy 15 kg-s, fekete-cser, németjuhász keverék fiúcska lett, némi tacskó, és valami terrier beütéssel. (Azért tudok ennyit, mert az anyja és testvérei is ismertek). Aktív, pörgős, de a kanapén is elvan, nagyon okos, (bár makacs is néha,) és traumái sincsenek szerencsére, hiszen menhelyen született. Azt be kell vallani, hogy főleg mivel felnőttként hoztam el, a szocializációja elég hiányos volt, erre fel kell készülni egy hasonló kutyánál. Mindenesetre a lehető legjobb döntés volt a befogadása.
2022. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A 15ös miért lett lepontozva? Semmi rosszat nem írt.
2022. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#16, azért, amiért a többit: rejtély :D valakiknek a német vizsla, malinois, mudi stb sem tetszett. Nem értem, de nem sértődtem meg :D
2022. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Máltai selyemkutya.

Azért ezt a fajtát választottam, mert nagyon szépek és aranyosak (szerintem). És ugye lakásban lakunk úgyhogy nem lehet olyan nagyméretű kutyánk.

Nagyon játékos és imád ugrálni.

Blanco (Blánko) a neve. Spanyolul azt jelenti fehér és azért ezt kapta mer hó fehér bundája van, szóval illik rá.

2022. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Malamut.

A férjem nem kutyás, nekem meg mindegy volt a fajtája, így hagytam őt dönteni. Azt mondta ha már kutya, akkor szánhúzó. Szerencsés véletlen, hogy nekem gyermekkori szerelem ez a fajta. Menhelyről fogadtuk be, őt ajánlották, mert nagyon nyugodt kutya.

Soha egy percre sem bántam hogy őt hoztuk el, de ha ő a nyugodt, akkor jobb is, hogy nem egy másikat hoztunk el :D Hiperaktív, nem lehet lefárasztani 15 percnél hosszabb időre sem fizikailag, sem szellemileg. Ha nem vagyunk otthon, egész nap alszik (látom kamerán), de amint hazaérünk pörög. Viszont nagyon okos kutya (mellé makacs is), borzasztó hűséges és nagyon emberbarát.

2022. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#19 nem is értem hogy mondhatták malamutra hogy nyugodt kutya, ez egyenesen oximoron :D
2022. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!