Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányadik oltása után lehet...

Hányadik oltása után lehet levinni sétálni a kiskutyát?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Allitolag tobbfele oltasi programmal dolgoznak az orvosok, szoval ot kell megkerdezni, hogy mikor mehettek. En azt tudom, hogy anno a kombinalt ismetlot kapta meg 12 hetesen, akkoribban vittem ki eloszor az utcara, de nem mentunk nagyon messzire, kerultuk a kutyas helyeket.


Aztan 14 hetesen kapta az elso veszettsegit, utana mar magabiztosabban mentunk ide-oda.

2022. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször a 4. oltás után. Akkorra szokott meglenni a 2 parvo elleni és a 2 kombinált.
2022. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha jólemlékszem nekem úgy volt, hogy 2 hónaposan kaptam meg a kutyikámat. Következő hét elején elmentünk a veszettség ellenire, hét végén meg a kombináltra és aztán a következő héttől, már lehetett sétálni. De lehet, hogy több oltás is volt, csak már elfelejtettem. Végül is majdnem 11 éve volt. Most lesz 11 éves a kiskutyám. Szóval már régen volt ez nekünk.
2022. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MEOESZ (kutyavezetoi jogositvany) szerint eü setara mehet, amint hozzad kerult (torveny szerint min. 8 hetesen)


Lenyeg, hogy ne talalkozzon idegen kutyaval / olyan helyre ne menjen, ahova rengeteg kutya jar, ha megteheted. Ugy remlik az en kutyam 14 hetesen mehetett ki “hivatalosan”, de szoci miatt korabban is elhordtam volna ide-oda, ha hamarabb kerult volna hozzam.

2022. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 4. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!