Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet benne?

Milyen fajta lehet benne?

Figyelt kérdés

Az anyja ,apja és a testvérei is fajtatiszta törpepintcser volt, de ő más lett. :D

[link]


2010. szept. 19. 14:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem tudom, de nagyon édes :D Amúgy szerintem vannak pincseres vonásai.
2010. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pekingi palotapincsi.
2010. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Norczy ***** válasza:

madjnem hogy pekingi palotakutya és tacskó keveréknek hat! hát a pincser-től tényleg messze lett. :)

De amúgy jópofa kis kutyának tűnik.

2010. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen nagyon energikus és gyors! Imádom!:D
2010. szept. 19. 14:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a szülei nem voltak fajtatiszták, ahogy a testvérei sem azok. Pincsi is van benne szerintem.
2010. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De fajtatiszták és törzskönyvesek voltak, de az anya sokat csavargott és kitudja még mit csinált... :D
2010. szept. 19. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:
hát az anyuka meg csalta az apukát egy pincsivel(kis ribi kutyu :D )tacsi-pincsi lehetet az apuka és párosult az anyukával és igy lett belöle tacsi-pincsi-pincher keverék de szeresd,imád ahogy van,tüneményes kis jószág.van egyébként olyan hogy, a tesok teljesen pincher kinézetüek de nem azok és egy teso meg teljesen eltér(vagyis 2 petéjü ikrek)lehet hogy a pincher apuka is rámászott néhányszor meg a pincsi-tacsi keverék is és igy meg van a 2 apától származo kölyök :S ha már nekem lenne egy fajtatiszta kutyusom amit direkt pároztatni szeretnék akkor nem engedném ki és meg csinálnám a keritést!amugy meg biztosan szapirítótól vetted mert ha tenyésztőtől vetted volna nem engedné hogy minden kutya rá mászon a tenyész szukára,csak a szaporitokal csak az a baj hogy nem szűrik a kutyákat és nem forditanak különösebb oda figyelést rájuk és nem meg felelő körülmények között tartsák őket,s leg több beteg,idegrendszeri zavarodott eb.én a helyedben meg fontolnám majd a jövöbe hogy honnan is vegyek kutyát mert ha nem fajtatiszta kutyust akartál volna akkor be mentél volna egy menhelyre vagy valami ebrendészeti telepre és onnan hoztákl volna de igy csak a szaporitokat buzditod hogy szaporitsák csak.ha meg minden stimel a tenyésztői elöirásnak csak nem nagyon figyel oda rájuk és nem nagyon foglalkozik hogy ki jut e vagy nem akkor meg "tenyésztő" de nem Tenyésztő azért van külömbség a kettöközött de aki már tapasztaltab nálam majd el mondja hogy mi a külömbség.sok sikert és szeresd ahogy van :D sok sikert
2010. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szaporítótól de nem is tenyésztőtől vettük nem azért tartotta őket hogy kiskutyái legyenek. Egy családtól vettük, kertes házban tartották a kutyákat és egészség ügyi gondjai sincsenek a kutyámnak. Az anya meg kerítést mászik/mászott és azellen nem sokat lehet tenni. Én már csak tudom!(a miénk is mászik:D)
2010. szept. 20. 15:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen kutya van a szomszédban XD De sajna nem tudom milyen fajta vagy keverék.
2010. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet vigyázni kutyára, miért kell hagyni csavarogni?

Hányszor fog még elleni az anyakutya?

Hány kiskutya jön még a világra és mennyi lesz közöttük a felesleges, vagy nyomorult sorsú?

Tényleg aranyos, de akinek itt tetszik, vajon befogadja, vagy tud neki gazdit?

Ha tud, akkor én még tudnék ajánlani több tucat aranyos kutyát, akinek kellene gazdi...

2010. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!