Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eg 8 hetes kis kutya egy nap...

Eg 8 hetes kis kutya egy nap mennyi száraztápot ehet?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés így most komoly?

Ez a kutya méretétől, fajtájától és a táptól függ. Rajta van a táp hátulján az etetési útmutató. De a tenyésztője is tudni fogja.

2022. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a baj a tenyésztő ki mert tápot vett neki ennyit mondott

De hogy mennyit adott neki azt nem mondta

És azért kérdeztem

2022. jún. 15. 13:30
 3/13 A kérdező kommentje:
Kimért tápot *
2022. jún. 15. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Hívd fel és kérdezd meg.

:)


(amúgy tényleg nem mindegy, hogy milyen kutyáról van szó, lehet az egy 8 hetes bernáthegyi kölyök vagy egy csivava- nem ugyannyit esznek, attól, hogy mindketten 8 hetesek)

2022. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szibériai Huskyiről lenne szó ☺️
2022. jún. 15. 13:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Igaz nem írtam előbb és milyen táp?

Az sem mindegy :D


Mindegyiknél más pl az én kutyám Platinumot eszik ő már felnőtt de ebből a tápból kevesebb az adagja, mint amit korábban evett.


Összegezve, mennyi táp kell egy kutyának azt a táp fajtája, kutya fajátja és kora befolyásolja. Nincs rá általános válasz.

2022. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mi van a táp hátuljára írva és aszerint kezd el adni. Aztán amit 5-10 perc után nem eszik meg, vedd el előle, majd megkapja kövi kajakor, plusz ha hízik, csökkentsd az adagot, ha fogy, növeld.
2022. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Brit care tápot vettünk neki
2022. jún. 15. 16:02
 9/13 anonim ***** válasza:

A napi adagját két részletben kapja, ne egyszerre.


[link]


Ezen az oldalon, ha legörgetsz megatalálod, igazából ugyanazt amit a táp csomagolásán, hogy mennit kell kapnia. Arra figyelj oldalt a kutya felnőtt kori súlyát nézd, ne azt, hogy jelenleg hány kg.

2022. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8 hetes kutyat meg napi negyszer etetunk. 4–6 honapos korban haromszor, aztan csak ketszer, aztan egyszer, bar en a felnott kutyamat is reggel-este etetem, nekunk igy jott be.


Az adagjat vedd negyfele.

2022. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!