Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet adni a kutyának csirke...

Lehet adni a kutyának csirke far-hátat?

Figyelt kérdés

Eddig nem mertem,mert féltem,hogy nagyon szilánkos a csont.

Vagy a csirkének melyik részét lehet adni neki?


2010. szept. 19. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anno 7 évig csak ezt kapott a kutyánk.
2010. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, lehet adni. Csak főzd meg, ne nyersen add a kutyának. Amúgy lehet még csirkenyakat, nyesedéket adni. Szerintem ez utóbbi a legjobb. Általá
2010. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

bocs, félbemaradt


Tehát általában színhús.

2010. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyakat én is szoktam,csak a far-háttól féltem kicsit,eddig nem mertem.De akkor adok neki.Amúgy szoktam én is főzni neki nyesedéket,nyakat,májat.
2010. szept. 19. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
A csirke bármely részét oda szabad adni a kutyának, semmi baja nem lesz tőle. Neki a csont nem jelent problémát!
2010. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

kutya méretétől függ a csirkenyak adása. meg attól mennyire mohó.a cs.nyak apró csontjai bélelzáródást okozhat.

a kutyáim gyakorlatilag csak cs.farháton élnek..:) az a fő élelmezési forrás mellette a zöldség,tojás, és más vitaminforrás adása sem hátrány. egy

kaját ne adj SOHA, ez a disznóláb csontja. garantált s bélelzáródás.

2010. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De akkor a mopszomnak mehet a far-hát? :o)
2010. szept. 19. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádni fogja a kutyád.én meg szoktam főzni kevés darabolt leveszöldséggel és tojásos tésztával, aztán kézzel összetördelem a far-hátat, hogy ne egyben húzza-vonja a tálból. IMÁDJA!!

Amit viszont nem lehet adni nekik, az az üreges csont, mint a combcsont, láb..Azért, mert ha arra ráharap, az szilánkosra törik, ha mohó a kutyid és nem rágja meg eléggé, akkor könnyen átszúrja a belét a csont.Szomszédunkban volt ilyen eset, meg kellett műteni a kutyit. Persze van olyan eb, akinek kutya-baja nincs tőle, de jobb félni, mint megijedni.

2010. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. szept. 19. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen adhatsz neki nyugodtan=) Szerintem is imádni fogja, a legtöbb kutya szereti! És amúgy csirkét szabad nekik adni nyersen is,de a többit abszolut nem! Annyit hozzátennék,hogy a disznócsontot tényleg csak nagy méretűkutyának ajánlott adni.Az enyém is nagy darab kutyus, szokott néha kapni combcsontot főzve,de ő csak a két végét rágja le és kinyalogatja belőle a velőt=) Az én kutyámnak is amúgy a csirkefarhát a leggyakoribb étele.
2010. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!