Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinàljak, ha a kutyám...

Mit csinàljak, ha a kutyám fél a vihartól?

Figyelt kérdés
Valahogyan hozzá lehet őket szoktatni? 11 éves Shi-tzu kutyám van és remeg , össze-vissza futkos, lógatja a farkát és olyan helyekre bújik,ahova alapból nem bújna.

2022. jún. 16. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Talàn engedd be a házba
2022. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bent van a házban, hell nah ,hogy ilyen időben kint maradjon
2022. jún. 16. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az idővel csak rosszabb lesz. Egy fiatal kutyánál még talán lehetne valamit csinálni, de egy idősebb kutya szerintem még jobban is fél. Nekünk is anno a már idősebb vizslánk nagyon félt a viharban, tűzijátéknál, beengedtük, nyugtatgattuk, de ennél többet nem igazán tudtunk vele csinálni. Valamilyen szinten ez ösztönösen is bennük van szerintem, mert a mostani kutyánk meg még pár hetes korában sem kelt fel a leghangosabb dörgésekre sem, azóta se érdekli. A neten biztos vannak jó ötletek egyébként, talán próbálj meg valamit azok közül, de szerintem egy idős kutyánál talán az a legjobb tényleg ha tudsz vele vagy ilyenkor és nincs egyedül.
2022. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a nyugi csomót, hátha beválik nála. Keress rá neten.
2022. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dejoooo, bárki is írta ezt a nyugi csomót pacsi neki. Akkor már értem miért volt nyugodtabb, mikor masziroztam őt,mert pont azokon a a pontokon nyomkodtam meg.
2022. jún. 16. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó! 🙂🤍
2022. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A miénk sem szokta meg soha.

Kutya válogatja. A mostani nem is foglalkozik vele.

2022. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!