Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labradorok miért csinálják,...

A labradorok miért csinálják, hogy néha a legnagyobb hőségben is kifekszenek a napra?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy más kutyák is csinálják, nem tudom, de a labik biztos :)
2022. jún. 20. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Napfürdőznek, mint az ember. :-)

[link]

2022. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb kutya ilyen. Volt labradorom, imádott napozni, de jelenleg csak egy beagle kutyusom van, ő is szeret napozni, pedig ő amúgy nagyon rosszul viseli a meleget, de akkor is kiszeret feküdni. Csak vigyázni kell, hogy nehogy túl sok legyen, mert na, azért hőségben kint feküdni a napon, nyilván nem szabad, hogy egész napos program legyen ez a kutyusoknak, bármennyire is szeretik, a jóból is megárt a sok. :)
2022. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát még a doberman! Örökké napozott.
2022. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Rövidszőrű kutyák nagyon szeretik…

A labinál azért érdekes, mert közepes szőrű, kanadai kutyus.

2022. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A mi kutyánk nagy testű, hosszú szőrű, fekete bundájú és ő is napozik. Azt el tudom képzelni, hogy a külső élősködők elleni védekezés miatt hasznos lehet ez a viselkedés, bár neki remélhetőleg nincsenek.
2022. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5.


Mert a nap elégeti a szőre alatt, a bőrében létező rüheket? 🤡

2022. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem égeti, de elég gyorsan melege lehet egy bundában rejtőző élősködőnek. A kutyáknál nem vagyok biztos, de a tyúkok a tetvek ellen szoktak a szárnyukat kiterítve napozni.
2022. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legforróbb aszfalton szokta. Egyik oldalról pirítja, másik oldalról UV-zi. Utána kavar be a szoba leghűsebb részére és ki se lehet robbantani onnan.
2022. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!