Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya Magyarországon szent...

A kutya Magyarországon szent állat lehetne, mint Indiában a tehén?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 08:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Én ateista vagyok.Keményen.Elítélem az isten hitet,megvetem a vallás bármely formáját.Ha azt látnám hogy valakik egy kutya előtt hajlonganak,az első gondolatom az lenne hogy az emberiség megérett a pusztulásra,civilizációnk elérte a végét.-Jó,mondjuk ez kutya nélkül is igaz....
2022. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#12 az, hogy egy állat szent nem azt jelenti hogy hajlongani kell előtte, hanem azt, hogy tisztelik, a lehetőséghez mérten a legjobban bánnak vele, nem eszik meg, stb.

Mondjuk ahhoz, hogy valaki így tartson állatot, nem kell szent állatnak lennie, szóval ebből a szempontból lényegtelen hogy szent vagy sem.

2022. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

13-azt állítod nincs összefüggés a vallás,és egy szent állat közt?

A kutya évezredek óta velünk él,a lóval tehénnel birkával,rénszarvassal együtt.Egy háziállat amit meghatározott céllal háziasítottak.Indiában azért szent a tehén mert összefüggésbe hozták Krisnával,nálunk a kutya akkor lesz szent ha valaki épelméjű meglátná benne istent.Lehet szeretni,jól tartani egy állatot-de ha már szentként tekint rá valaki,az bálványimádat,akkor is ha a bálványnak van négy lába...

2022. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát a bálványnak van négy lába.
2022. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13 nem, pont hogy van összefüggés, mert vallás nélkül nem lehet szent. Én csak azt állítom, hogy nem kell szentnek lennie ahhoz, hogy megfelelően legyen tartva. Nem hajlonganak a krisnások se a tehenek előtt, csak tisztelik, nem a steak-et látják benne, szeretik, mindig szeretettel nyúlnak hozzájuk és minden igényét kielégítik. Őszintén, minden hobbi állatot így kéne tartani, ezért nincs (szerintem!) különösebben értelme annak, hogy szent vagy sem.
2022. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Szent állat amelyik nyalogatja a sajat tökeit meg a segge lukat utan meg a gazdi arcat :-D o szent kutya alldn meg egy kis aranyesővel :-D
2022. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A tehén meg pukizik.
2022. jún. 29. 11:42
 18/18 anonim ***** válasza:
94%
Minek kell neked szent állat? Tartsd jól a sajátodat. Az állatot meg pont nem érdekli hogy valami ezós baromság miatt van-e jól tartva, vagy azért mert normális a gazdája.
2022. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!