Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pekingi palotapincsivel...

Pekingi palotapincsivel tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat !

2022. jún. 27. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, nyugodt, gyerekbarát, érdeklődő. Kutyákkal ahogy láttam inkább semleges, nem tudja órákig a futtatóban lefoglalni magát, megunja. Persze elvan velük, de inkább a gazdi a mindene.

Rövid lábai vannak, úgyhogy kissé lassú, hosszabb túrákon elfáradhat, sziklás, lejtős, bokros terepen nem tud közlekedni.

A hosszú szőr+nyomott orr kombó nem a legegészségessbb, nyáron nagyon vigyázni kell rá.

2022. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

13 évig élt az enyém. Eddig nem találkoztam még ennél kedvesebb kutyussal. Ő nem volt a legélesebb kés a fiókban, de sosem rosszalkodott. Nem volt hiperaktív, ügyes jelzőkutya volt. Kölyök, árca cicákat is a gondozásába vette (amitől elindult a teje..) szeret dominálni, de azt duzzogással mutatja ki.


Én viszont nem vennék ilyen kutyát. A szaporítósok nagyon sokszor rendelkeznek állkapocs deformmal. A tenyésztős viszont egészséges, cserébe 6x akkora a bundája és 6x rövidebb a feje.

2022. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!