Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor adtok enni egy nap...

Hányszor adtok enni egy nap és kiméritek az adagot?

Figyelt kérdés
Engem bolondnak néztek a családban és azt mondták, hogy adjak már neki többet mit spórolgatok a tápon :D

2022. jún. 29. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ketszer kap es kimerem termeszetesen.

Nem akarom tuletetni, az senkinek se jo. Egyebkent az ajanlott mennyisegnel egy picivel tobbet kap, mert igy jo a sulya, sokat mozgunk egy nap.

2022. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mérem, ugyanis 7 hónapos korára sikerült egy kis túlsúlyt rápakolni, mert hát szereti a hasát, én meg nem sajnáltam a kaját, egyszóval elcsesztem. Bő 1 hónapja mérem, és semmi fölös nasit nem kap, meg is látszik, beértünk az ideális súlyba.


Kis segítség a családtagoknak. Van ábra, meg minden, könnyen értelmezhető. :) [link]

2022. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Két kutyám van. Egyszer kapnak és mérem. Egyik fogyó- a másik hízókúrán van, ezek alapján térek el az ajánlott adagtól.
2022. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer kap, reggel és este, kimérve, 70-70 grammot (az ajánlott mennyiségnél egy kicsit kevesebbet, mert nap közben sokat nassol).
2022. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A tápon ajánlott egy átlag , de ahhoz könnyű már beállítani. Nekem agaram van, brit premiumból minimálisan eszik többet, mint amit ajánl.
2022. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2x kapnak, reggel keveset (a nagy legel es hány, ha nem eszik reggel), este van a foetkezes, konzervvel, zoldseggel, izuletvedo, stb. Nem mérem merleggel, kis adagolopoharral merem nekik de csak szemmertekre. Nyaron csokkentett adagot kapnak mert szinte egesz nap heveresznek, nem tulsulyosak, de nem is szeretnem oket tuletetni. Te ismered a kutyad igenyeit, azert mert más szerint keves, nem kell neki tobbet adni. Sajnos sokan szeretetbol kepesek tuletetni, felhizlalni a kutyat, mert olyan joizuen eszik... persze, az enyem is felzabalna 2 kilo tapot meg melle 3 konzervet ha tehetne, de nekunk, gazdiknak kell megszabni az egeszseges hatarokat.
2022. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer esznek egy nap. Régen mértem a grammokat, ma már csak érzésre adom a kaját. Agarak, sosincs rajtuk felesleg mert mindig lemozogják, szép izmosak.
2022. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kap, és mérem természetesen. Az én kutyám nem enné túl magát hála égnek, de sok kutya hányásig enne sajnos, és úgy csinál mintha éhezne 2 vacsi után is, szóval náluk igenis szigorúnak kell lenni,
2022. jún. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron kézből etetem a meleg miatt, egyébként kétszer kap enni, és ki van mérve.
2022. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

2x eszik egy nap. Szószerint nem mérem ki, tehát nem grammra pontos, hanem a bevált mennyiséget így ránézésre, megfelelő a súlya a kutymának. Nem szerintem, hanem állatorvos szerint is, 2,5 havonta kell vinnem orvoshoz kontrollra szívbetegsége miatt és ott mindig megméri.


Azt nem értem, hogy miért néz hülyének a családod? Nem spórolsz szerintem, abból a táppból biztosan annyi kell. Én Platinummal etettek abból sem kell sok -de írom; nem mérem grammra pontasan-


Ha minden okés a kutyáddal, ne tördj vele mit mondanak, csináld, ahogyan eddig.

2022. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!